Grupa Everlust nodod klausītājiem un skatītājiem savu jaunāko singlu “12th of Never”.
Šis vārdu salikums ir idiomatiska izteiksme, kas nozīmē “uz visiem laikiem”. Tā attiecas uz hipotētisku datumu vai notikumu, kas nekad īsti nenotiks.
Dziesma “12th of Never” atspoguļo eksistenciālas pārdomas par dzīvi. Par sajūtām, ka daži dzīves periodi velkas pārāk ilgi, daži paskrien acumirklī, bet citi vispār nekad nenotiek.
Šai dziesmai grupa saviem spēkiem veica ierakstu, miksu, masteringu un izveidoja lyric video.
Everlust ir grupa no Rīgas, kas spēlē melanholisku mūziku, balansējot starp gotisko roku un melodisko metālu un iedvesmojoties no tādiem žanra pārstāvjiem kā Theatre of Tragedy, Draconian, Sentenced, Lacuna Coil, Paradise Lost, HIM u. tml. Jāpiebilst, ka jaunākajā dziesmā “New Normal” ir jūtami arī The Cure un The Sisters of Mercy vaibi.
Aktīvi darbojoties no 2014. gada, ir sniegti daudzi koncerti gan klubos un kafejnīcās, gan arī festivālos, kur iegūtas klausītāju simpātijas un atbalsts.
2017. gadā pašu spēkiem tika izdots pirmais albums “Hurts to Live”. Everlust dziesmas pārsvarā ir par mīlestību, attiecībām, šķiršanos, pārdzīvojumiem un pārdomām par dzīvi ar romantisku, dažkārt traģisku un reizēm filozofisku skatījumu.
2020. gadā grupa paraksta līgumu ar menedžmenta aģentūru THP Production un vēlāk arī ar Itālijas leiblu Wormholedeath Records, un 2021. gadā tās paspārnē izdeva albumu “Diary of Existence” un 2022. gadā EP “The Tale of the Noble Knight”.
Pēc 2023. gada Everlust piedzīvoja vairākas sastāva maiņas un 2025. gadā izdeva singlu “New Normal”.
2026. gadā par grupas jauno vokālisti kļuva Marta Mazure-Siliņa, bet par basģitāristu — pieredzējušais multiinstrumentālists ar skatuves vārdu Tim Sand.