Rīgā viesosies grupas LUCIFERICON un DEATHCULT

FOTO: Deathcult
FOTO: Deathcult
Spread the love

2. aprīlī Rīgu apmeklēs divas lieliskas ārzemju grupas, par kurām pamatoti var teikt, ka tās ir plašākai publikai ne tik bieži redzamie underground metal pārstāvji. Abas apvienības dodas 13 dienu garā Ziemeļeiropas un Skandināvijas turnejā ar nosaukumu “Across the Northern Void”, un Latvijā viesosies pirmo reizi.

LUCIFERICON ir dibināti 2009. gadā un tās sastāvā darbojas pieredzējuši Nīderlandes metal scēnas veterāni, kas iepriekš ir lējuši savas asinis tādās zināmās apvienībās kā Deströyer 666, Pentacle, Malicious Dream, Excision u.c. Grupas stilu var definēt kā perfekti noslīpētu “blackened death” labākajās 80. gadu beigu / 90. gadu sākumu death metal tradīcijās.

LUCIFERICON pagājušo gadu izdeva jaunu albumu ar ne tik viegli izrunājamu nosaukumu “Al-Khem-Me” (Invictus Productions), kurā pieskaras okultisma un melnās maģijas tematiem.

DEATHCULT nāk no Šveices pilsētas Cīrihes, un jāatzīst, nosaukums skan gana baisi. Idejas autors izveidot šo grupu 2010. gadā bija M. Goathammer (bungas) un ierindā dažādos laikos ir darbojušies pieredzējuši meistari no tādām grupām kā Blakk Old Blood, Asag un Bölzer, savā sniegumā stilistiski iedvesmu smeļoties no agrīnajiem Morbid Angel, Death, Possessed, Sepultura un Necrovore ierakstiem.

DEATHCULT jaunākajā pilnformāta veikumā “Beasts of Faith” (Invictus Productions), ir sastopamas dziesmas, kas īpašus komentārus neprasa, piemēram: Nāve jūlijā, Slims no iekšpuses, Dzīvais mironis.

Nepalaidiet garām iespēju un atcerieties – pārmaiņu laikos, tikai nāve ir pa īstam!

2.aprīlis Klubs “Republika”, Mazā Pils iela 11, Rīga
Ieeja pret ziedojumiem 5 eur
Durvis 19.00

Be the first to comment

Leave a Reply