Vārnu Laiks 2020. Gada vērtīgākie alternatīvās mūzikas ieraksti

Radio „Naba” raidījuma „Vārnu Laiks” komanda izvērtējusi aizgājušā gada Latvijas alternatīvās un metālmūzikas ierakstus.

Aizgājušais gads Latvijas alternatīvajā mūzikā atstājis pamatīgu ražu ar jauniem albumiem un EP. Pēc ilgām debatēm un vairāku dienu maratona, kura laikā atkārtoti noklausījāmies roka, metāla, alternatīvās un eksperimentālās mūzikas ierakstus, kas tika izdoti pagājušajā gadā, esam nonākuši pie apkopojuma – „Vārnu laika” 2020. gada 20 vērtīgākie roka un metāla albumi/EP.

Vērtīgākie ieraksti mūsu skatījumā – gads bijis gana sarežģīts, neierasts. Mūsu apkopojums – kā paldies mūziķiem un reizē mazais ceļvedis alternatīvās mūzikas klausītājam vai kolekcināram.

Albumus izvēlējāmies pēc tā kādu pienesumu tie snieguši alternatīvajai skatuvei, vai albumi sasnieguši vērā ņemamu popularitāti, vai bijuši pietiekami īpaši, lai paliktu atmiņā arī pēc 2020. gada, cik labi mūziķiem izdevies iemūžināt savu daiļradi un kādu iespaidu atstāj ieraksta radītā atmosfēra.

Vērtīgo ierakstu divdesmitniekā grupas – Tesa, Židrūns, Banga, Careless Afterlife, Four Minute Man, Catalepsia, Frailty, Krāsa, Nova Koma, Oghre, Saturn’s Husk, Nekad, Tempus, Purple Negative, Velns Viņu Zin, So Lucid Electric Feel, The Eternal Witness, Ivars Bez F, Pauls Raimonds.

Apkopojumu veidoja Gatis Gavars un Vents Feldmanis, uzsverot, ka šis nav tops, albumi jauktā secībā, kā arī nav iekļauti singli.

Be the first to comment

Leave a Reply