Bundzinieks Ren Black noslēdz līgumu ar bungu šķīvju ražotājiem Diril Cymbals

Bundzinieks Renāts Gabaliņš noslēdz līgumu ar bungu šķīvju ražotājiem Diril Cymbals.

Renāts Gabaliņš dzimis Liepājā 1986. gada 15.  septembrī mākslinieku
Jūlijas Gabaliņas (Pianiste), un Raimonda Gabaliņa – (Tēlnieks, bundzinieks) ģimenē.

Ar mūziku Renāts nodarbojas kopš no dzimšanas, bet pirmais mūzikas instruments, ko mākslinieks apguva bija klavieres. Bungas Renāts spēlē kopš aptuveni 1998.gada.

“No sākuma tas bija galīgi nenopietni, vai drīzāk joka pēc. Vēlāk čomaks sarunāja lai aizeju paprovēt uzspēlēt vienā blicē un to arī dariju. Tad nu pirmā nopietnā grupa “Madmen” tad arī apguvu pirmos “pareizos ritmus” un pirmo skatuves pieredzi. Madmen sastāvā ģitāru spēlēja arī Didzis Simanovičš, kas tagad ir ļoti labs un slavens skaņu inženieris.  Vēlāk ap 2002. gadu mani pārvilināja uz tā laika ļoti jaudīgo simpforock grupu ARKAIM. 2003. gadā iesildījām leģendāro “NAZARETH”. 

Laikam ejot atkal apvienojos ar saviem Liepājās čomiem un pievienojos grupai “DETLEF” tas bija diezgan foršs un traks laiks. 
2007. gadā bungas pametu un par iemeslu tam bija neticēšana sev un apkārtējo “skeptiķu un visādu citu gudro” aizrādījumi, ka esmu slikts muzikants un kāda jēga darīt to, ja apkārt ir daudzi labāki utt. Godīgi sakot arī finansiāli nevarēju atļauties attīstīties tālāk. 
Līdz 2018. gadam biju tas bundzinieks, kas sēžot mājās vai darbā pie datora bungas spēlē ar rokām uz ceļiem, galda. Es ticu, ka iespējams, tas arī neļāva pavisam aizmirst visu.

Tad mani paziņa uzaicināja uz savas grupas mēģinājumu. Tur viņš mani palaida pie bungām. Paspēlēju varbūt 20min. atnākot mājās es sapratu, ka bez tā vairs nevarēšu dzīvot. Martā jau biju nopircis bungu komplektu un sāku spēlēt grupā “WINDCITY SQUAD” (ex Flying bra). un vasarā sāku taisīt pats savus bungu koverus par ko sapņoju visu laiku, kopš spēlēju. Kopā 2018. gadā iespēlēju bungas 12 ierakstos. Man ļoti patīk tas ko es daru. Es jūtos laimīgs. Mani ļoti atbalsta mana ģimene. Īpaši mani sieva Viktorija – viņai atsevišķs paldies par to, ka iedrošināja un noticēja. Tieši viņa ir tā, kas teica, aiziet, Tu to vari!

Ziemassvētku rītā saņēmu e-pastu ka DIRIL CYMBALS kļūst par manu atblastītāju.
http://dirilcymbals.com/endorser-diril-cymbals.html No sākuma nesapratu vai tas ir kāds joks, vai kas par lietu. Janvāra beigās saņēmu sevis izvēlētos instrumentus. Esmu patiesi laimīgs. Es varu darīt to kas man patīk un prieks, ka arī cietiem patīk. 

Ren Black atbalsta arī www.ohm.lv . KS Records kas raksta labu skaņu. Leonty Drum Sticks ar bungu vālītēm, LRMA ar visām lietām, kas saistītas ar mēdijiem un padomiem.

Nekad neļaujiet nevienam apšaubīt to ko Jūs darat. Jā Jūs nebūsiet pats labākais muzikants pasaulē, valstī, vai pilsētā, vai skolā, bet noteikti neviens nebūt tāds kā Jūs. Katrs cilvēks ir unikāls un tāpēc jau tas ir lieliski. 


Be the first to comment

Leave a Reply