SKYFORGER dodas Karību jūras kruīzā pasaules lielākajā peldošajā festivālā 70000TONS OF METAL 2024

Spread the love

2024. gads ir atnesis lieliskus jaunumus – mūsmāju pagānmetāla leģendas SKYFORGER paziņo par uzstāšanos pasaules lielākajā peldošajā metālmūzikas festivālā 70000TONS OF METAL, kļūstot par pirmajiem latviešu mūziķiem šī neparastā muzikālā notikuma vēsturē.

Šīgada festivālā, kas aizritēs Karību jūras viļņos, dalību ir pieteikušas 60 grupas, kas sniegs 120 koncertus 3000 metālmūzikas faniem.

Metāla kruīzs pacels enkuru Maiami, ASV, 29. janvārī, mērojot ceļu līdz Puertoplatai Dominikānas Republikā un tad atgriežoties Maiami 2. februārī.

Biļetes iegādājamas, plašāka informācija par festivālu un šīgada grupu un mūziķu saraksts pieejams vietnē 70000tons.com

Ikviens festivāla 70000TONS OF METAL apmeklētājs iegūst neierobežotas iespējas izbaudīt jebkuru no 120 koncertiem, ballēties līdz rītausmai metāla karaokē, sekot unikālajai metālmūzikas zvaigžņu saspēlei “All Star Jam”, apmeklēt leģendāru mūziķu meistarklases, piedalīties konkursā par ekstravagantāko lēcienu baseinā uz vēdera, izkāpt krastā, lai dotos ekskursijā kopā ar savu mīļāko mūziķi, un daudz, daudz ko citu.

70000TONS OF METAL ir īsts smagā metāla festivāls, kur visi apmeklētāji ir VIP un kopā aizvada neaizmirstamas dienas vienā – pirmajā metāla klasē. Turklāt kruīza laikā visi bāri strādā nepārtraukti. Jā, tieši tā – bāri, kas ir atvērti 24 stundas diennaktī!

Pirmais 70000TONS OF METAL festivāls notika 2011. gadā. Sākotnēji, ņemot vērā metālmūzikas izpildītāju un fanu dažbrīd nelāgo slavu, gan Karību jūras kruīzu nozare, gan lainera “Majesty of the Seas” apkalpe šveicieša Endija Pillera trako ideju vērtēja ļoti skeptiski, taču drīz pārliecinājās, ka gan vieni, gan otri prot pavadīt laiku omulīgāk un saticīgāk par vidusšķiras pensionāriem, turklāt šāds neparasts piedāvājums nes vērā ņemamu peļņu. Idejiski līdzīgs peldošais metālmūzikas festivāls “Full Metal Cruise” nu jau vairākus gadus notiek arī Baltijas jūrā.

Festivāla rīkotāji un SKYFORGER aicina arī tevi doties unikālā Karību jūras piedzīvojumā, pavadot piecas dienas un četras naktis jūrā plecu pie pleca ar saviem mīļākajiem mūziķiem.

Be the first to comment

Leave a Reply