Rīgā koncertēs baltkrievu grupa “Molchat Doma”

Savas koncerttūres „New Wave Sadness” ietvaros Rīgā, klubā „Melnā piektdiena” 5. novembrī paredzēts baltkrievu grupas „Molchat Doma” koncerts.

Viena no šobrīd aktuālākajām baltkrievu grupām „Molchat Doma” plāno atsākt koncertēšanu un šoruden beidzot dodas sava jaunākā albuma „Monument” veicināšanas koncerttūrē ar nosaukumu „New Wave Sadness”.

Apvienība dibināta 2017. gadā Minskā un vēl pirms sava pirmā koncerta pašu mājās, piedzīvoja negaidītu un joprojām aktuālu popularitātes vilni visā pasaulē un jo īpaši Eiropā – „Molchat Doma” pēdējais koncerts Londonā notika izpārdotā 1145 apmeklētāju ietilpības koncertzālē „Scala”, kā arī tika izpārdoti lielākā daļa citās Eiropas pilsētās notikušie 2019. un 2020. gada koncerti.

Neskatoties uz grupas neilgo pastāvēšanu, tās augšupceļš bijis gana straujš un pagājušā gada nogalē iznākušais jaunākais albums „Monument” izdots ierakstu kompānijas „Sacred Bones Records” paspārnē, kas cita starpā izdod arī tādu pasaulē atzītu mākslinieku kā Deivida Linča (David Lynch), „Blanck Mass”, Džona Karpentera (John Carpenter), Jozefa Van Vissema (Jozef Van Wissem) un Džima Džarmuša (Jim Jarmusch) darbus. Arī „Molchat Doma” iepriekšējais albums „Etaži” piedzīvojis negaidītu popularitāti un tiek pārizdots, jo visa tā 10000 eksemplāru tirāža jau ir izpārdota, savukārt dziesma „Sudno” kopš 2020. gada aprīļa ne reizi nav pametusi straumēšanas servisa „Spotify” topu „Viral 50”, bet jaunākais albums „Monument” iekļuvis „Billboard” topa „Heatseekers” 21. vietā

Klubs „Melnā piektdiena” atrodas Rīgā, Brīvības ielā 193C, biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv no 11. jūnija plkst. 12:00. Ņemot vērā „Molchat Doma” konstanto spēju izpārdot gandrīz visus savus koncertus un kluba ierobežoto ietilpību, aicinām ar biļeti nodrošināties laikus.

Be the first to comment

Leave a Reply