“Fontaine Rock City” publicē šīs vasaras koncertprogrammu

Šogad, sākot ar 6.jūliju, katru sestdienu “Fontaine Rock City” mūs priecēs ar šīs vasaras lielākajiem mūzikas notikumiem Pāvilostā.

“Fontaine Rock City” ir Pāvilostas vecā alus brūža teritorija, kas atrodas Sakas upes pašā krastā un, kuru uzņēmējs un mūziķis Louie Fontaine iegādājies, lai to sakoptu, atjaunotu un izveidotu atpūtas vietu, kur Pāvilostas viesiem un iedzīvotājiem būtu iespēja baudīt mazāka un lielāka mēroga koncertus. Šogad uzņēmējs ir to apņēmies paveikt, piedāvājot deviņas plašas pasākumu programmas, norīkojot koncertus ar Latvijā zināmu mūziķu piedalīšanos visas vasaras garumā.  Tādas grupas kā “Musiqq”, “Sudden Lights”, “Detlef” un Intars Busulis ir tikai daļa no tā, ko Fontaine Rock City piedāvās apmeklēt šovasar. Pasākuma teritorijā ir pieejami divi bāri, street food restorāns “Delisnack”, viesnīca “Butterfly House” kā arī telšu pilsētiņa.

Pāvilostas “Fontaine Rock City” pirmais pasākums plānots šī gada 6.jūlijā, kad uz skatuves kāps grupa “Sudden Lights”. Šim koncertam arī gaidāmi īpaši iesildītāji – pats “Fontaine Rock City” saimnieks Louie Fontaine ar grupu, blūzroka izpildītāja Ghalia Volt no Beļģijas, kā arī Latvijas rokgrupa “Advanced Blue”.

Līdzīgā gaisotnē, katru sestdienu “Fontaine Rock City” piedāvās koncertu programmas, kurās plānotas trīs dažādu grupu uzstāšanās. Visos pasākumos (izņemot 4.augusta zaļumballi) ieeja koncertvietas teritorijā būs no plkst. 18.00, no plkst. 19.00 uz skatuves kāps iesildošās grupas, savukārt galvenie mākslinieki plānoti no plkst. 21.30.

Pilnu programmu ar galvenajiem māksliniekiem un to iesildītājiem var aplūkot apmeklējot “Fontaine Rock City” profilu sociālajos tīklos, kā arī sīkāku informāciju par katru pasākumu atrast koncertvietas facebook lapā, sadaļā ‘pasākumi’. Biļetes iepriekšpārdošanā uz koncertiem jau iespējams iegādāties ticketshop.lv, kā arī būs pieejamas pie ieejas pasākuma dienā. Bērniem līdz 7 gadu vecumam atsevišķa biļete nav nepieciešama, kā arī – darbojas atlaides pensionāriem.

Be the first to comment

Leave a Reply