“Oceanpath” izdod dziesmu “Daughter of the Northern Wind”

Grupa "Oceanpath" | Foto : Edgars Tabaks
Grupa "Oceanpath" | Foto : Edgars Tabaks
Spread the love

Simfoniskā metāla apvienība “Oceanpath” laiž klajā ierakstu “Daughter of the Northern Wind” – otro singlu no topošā albuma.

“Oceanpath” ir viena no retajām latviešu muzikālajām apvienībām, kas rada mūziku pasaulē tik populārajā simfoniskā metāla žanrā, apvienojot akadēmiski skolota vokāla iespējas ar klasiskās metālmūzikas elementiem, tostarp jaudīgiem ģitāras rifiem, izteiksmīgu growl, daudzslāņainu melodiju un ekspresīvu ritma sekciju.

“Oceanpath” vokālo jaudu novērtējuši arī metālmūzikas cienītāji – grupas vokāliste Laima Krīgere nule kā saņēmusi Latvijas Metālmūzikas gada balvu kā Gada balss 2017. Grupā “Oceanpath” spēlē un ierakstā piedalījās arī Artūrs Šteinbergs – ģitāra, vokāls, Džeina Šteinberga – taustiņi, Elīna Zeiliņa – bungas un Liene Liega Veidemane – basģitāra. Mūzikas autors – A.Šteinbergs, vārdi – Dž.Šteinberga. Dziesma ierakstīta un māsterēta pie Kārļa Šteinmaņa “KS Records” studijā.

“Daughter of the Northern Wind vēsta par mītisko sievietes spēku, kas spēj radīt un sadragāt – gan karaļvalstis, gan atsevišķus prātus. Tas ir mūsu stāsts par Ziemeļmeitu, valdnieci un karotāju,” dziesmu raksturo tās autori.

 

Grupas “Oceanpath” SoundCloud vietne: https://soundcloud.com/oceanpath/oceanpath-daughter-of-northern-wind

Grupas “Oceanpath” Facebook lapa:  https://www.facebook.com/oceanpath/

Be the first to comment

Leave a Reply