Grupa INSPO izdod albumu “Duality”

Grupa INSPO nākusi klajā ar jaunu albumu “Duality”. Albums sastāv no 8 dziesmām, no kurām 2 dziesmas tapušas sadarbībā ar Latvijā atpazīstamiem mūziķiem. Albuma pirmais singls ar nosaukumu “Tu manas mājas, es Tavas” ir kopdarbs ar grupas The Sound Poets čellisti Undīni Balodi un Nikolu Klaudiju Siliņu, kas parūpējusies par dziesmas vārdiem. Pirmajam singlam tapis arī videoklips. Otrs kopdarbs – “Neslēpties” sarakstīts kopā ar grupu “Sub Scriptum”, kas pavisam nesen arī izdevuši un prezentējuši savu jauno singlu “Siltumnīcā”.

Klausītājiem, kas sekojuši līdzi grupas daiļradei līdz šim, iespējams albums būs pārsteigums, jo tas iekļaus dziesmas arī latviešu valodā un vēl vairāk liks uzsvaru uz maigā un smagā līdzsvaru, kas arī lieliski atbild uz jautājumu – kāpēc “Duality”? Turpinot skaidrojumu, grupa norāda, ka albums ir bijis liels eksperiments, taču veiksmīgi parāda grupas kopīgo mūzikas redzējumu. Mūzikai jāspēj gan nomierināt, gan uzlādēt, un tas ir tieši tas, ko šis albums klausītājiem sniegs.

INSPO vēlas īpaši pateikties Artim Apinim par miksēšanu un māsterēšanu, Sol recording Studio un Aleksandram Solovjovam personīgi, Ingai Guļbinovai par iemūžinātiem kadriem un Kārlim Cīrulim videoklipa uzņemšanu un montāžu.”

Be the first to comment

Leave a Reply