Eklektiskā roka grupa DANI RYAN laiž klajā jauno albumu “Songs of Comfort for Every Day”

Ar šo albumu DANI RYAN aptver pēdējo 3 gadu sajūtu krājumu. Pasaule ir mainījusies, cilvēki ir mainījušies, un šis albums ir kā grupas dienasgrāmata. Tā nosaukums simbolizē mūzikas grupas dalībnieku spēju atrast komfortu un atvieglojumu no ikdienas notikumiem spēlējot un klausoties mūziku. Šis albums savieno rifu pilno alternatīvo roku ar jau atpazīstamajiem DANI RYAN sintīroka elementiem, ka arī iekļauj pāris sintīpopa balādes. Dziesmu tematika skar dzīvi un emocijas.  

DANI RYAN gatavojas albuma prezentācijas koncertam, kas norisināsies 31.martā klubā “Republika”. Apvienības jaunumiem var sekot grupas sociālajos tīklos @daniryanmusic un mājas lapā daniryan.lv. 

DANI RYAN ir sintīroka projekts, kuru izveidojis Daniels Ravinskis (vokāls, ģitāra, sintezators). Taču pēc debijas albuma “Open” (2019) Danielam pievienojās līdzīgi domājoši mūziķi un projekts pārtapa par īstu rokgrupu. Pēc grupas eksperimentāla otrā albuma “Party!” (2020) viņam pievienojās Jānis Zariņš (bungas) un Angelīna Volkova (basģitāra). Pandēmijas laikā grupa ierakstīja koncertalbūmu “Performance”, tā iemūžinot kolektīva multimediālos un enerģiskos koncertu priekšnesumus. Šo gadu laikā klausītāji ir iemīļojuši vairākas DANI RYAN dziesmas – “Exciter”, “Meloman” un arī dziesmu “Radio Anna”, kas iekļuva radio NABA TOP 3 dziesmu sarakstā un tika regulāri atskaņota radio ēterā. 

Be the first to comment

Leave a Reply