Laime Pilnīga albuma „Synergy and Waterlilies” prezentācija K.K. fon Strcka villā

Autors: Līga Galdiņa

Viena no Latvijā zināmākajām rokgrupām “Laime Pilnīga” 19.aprīlī prezentēja savu trešo albumu „Synergy and Waterlilies” K.K. fon Stricka villlā, pēc šī koncerta, grupa devās tūrē iepazīstināt arī Dāniju ar savu lielisko veikumu.

Šķiet, ka K.K. fon Stricka villa bija ļoti laba izvēle albuma prezentācija, šī vieta liek justies mājīgi un ļoti patīkamā gaisotnē varēja baudīt koncertu, jo telpas pietika katram, nebija lielas drūzmas. Ļoti pārsteidza iesildošā grupa “The Queen of Spades”, grupa no Igaunijas, kas gandrīz norāvu jumtu villai un, iespējams, arī kādam no koncerta baudītājiem, nostāvēt mierā nebija iespējams, arī pats bundzinieks nespēja nosēdēt. Lai arī iesildošā grupa nebija tik spēcīga, lai norautu jumtu, tad Laime Pilnīga to noteikti izdarīja. Nepilnā stundā Laime Pilnīga izpildīja visas dziesmas no „Synergy and Waterlilies”, šķiet tas notika tik ātri, ka es atjēdzos tikai tad, kad sāka izpildīt iepriekšējo albumu dziesmas, īsti nevarēju saprast vai sanāca pazusties jaunā albuma dzesmās vai arī tās tika izpildītas pārāk ātri.

Ļoti patika šī koncerta gaismu izkārtojums uz skatuves un to, cik precīzi tās kustējās dziesmas ritmā un cik veiksmīgi tika pieskaņota gaismas krāsa pie dziesmas nokrāsas. Scenogrāfijai tomēr arī ir liela nozīme un šajā koncertā viss bija ļoti harmoniski, uz skatuves nebija nekā par daudz un gaismas, manuprāt, bija ļoti kvalitatīvi izstrādātas.

Lai arī Laime Pilnīga ir devusies rādīt savu jaunradi ārpus valsts, pavisam drīz, jau 11.maijā grupa atgriežas Latvijā ar koncertu Abgunstes muižā.

Be the first to comment

Leave a Reply