Grupa Quickstrike noslēdz sava debijas albuma singlu un video triloģijiu ar “Cheats n’ Liars”

FOTO: Klāvs Krūmiņš

Ar trīs izdotiem singliem, “Quickstrike” ir sagatvojuši savu auditoriju kulminācijai – “None of a Kind” albuma iznākšanai šī gada 11. februārī.

“Iedvesma “Cheats n’ Liars” nāca no dažām situācijām, kuras nācās pieredzēt gan pirms, gan albuma rakstīšanas procesā. Vairāk iedvesmojoties tieši no situācijām ar dažādiem personāžiem šovbiznesā, viņu attieksmi, darba ētiku un nodomiem. Ar iespaidīgajiem piedāvājumiem un tekstiem, bet skopo un negodīgo dabu. Esam diezgan pārliecināti, ka visiem ir nācies satikt pāris šādus personāžus, tādēļ šī tēma būs aktuāla ikvienam” – ziņo grupa.
Šī ir jau otrā sadarbība ar režisoru Gunāru Porieti, un šoreiz tas tika filmēts “Live Art” telpās, Valmierā. Hronoloģiski šis ir pirmais nofilmētais video, un, kā pārējie divi, tapis 2020. gada novembrī.
“Mēs vēlamies pateikties telpu īpašniekam Mārim Kalniņam, kurš ir mūs atbalstījis jau no pašiem pirmsākumiem, nodrošinot telpas mēģinājumiem, un ieceļot par “house band”. Ar šo video gribējām parādīt sevi darbībā uz skatuves, un “Live Art” bija visatbilstošākā vieta tam” – tā pati grupa.

“Quickstrike” pagājušogad noslēdza līgumu ar “Rockshots Records”, ar kuru sadarbību 2022. gada 11. februārī tiks izdots grupas debijas albums “None of a Kind”.

Be the first to comment

Leave a Reply