Grupa Mindesign izdod singlu “Piektais Elles Loks”

“Mindesign”, izdod singlu “Piektais Elles Loks” no topošā albuma “Swallowed”.

Dante “Dievišķajā komēdijā” rakstījis, ka tieši niknie un naidpilnie nonāk piektajā elles lokā, iestiguši netīrajā Stiksas upē, kur nolemti mūžīgai cīņai vienam ar otru.

Katrs spēcīgs emocionāls pārdzīvojums mums liek pārdomāt sevis veiktās izvēles, pieņemtos lēmumus, un atpazīt savas kļūdas, kas, neizbēgami, noved pie šķietami neslāpējamām dusmām pašam pret sevi.

Ikvienam sevī jārod spēku atbrīvoties un atvadīties no saviem pagātnes rēgiem, piedot saviem pāridarītājiem, pacelties virs naida, dusmām un ciešanām, lai spētu izvairīties no nonākšanas piektajā elles lokā.

Grupas pirmsākumi meklējami 2015. gada nogalē, apvienojoties dalībniekiem no tādam grupām kā “Malduguns”, “Dark Nexus”, “Break The Norm” un “Enema Express”. Muzikālā apvienība sevi neietur noteiktos metāla žanra standartos un eksperimentē ar tādiem mūzikas žanriem un apakšžanriem kā metalcore, deathcore, black metal, nu-metal un līdz pat džezam.

“Mindesign” ir Jānis Naglis (vokāls), Dainis Kļaviņš (Ģitāra), Edgars Meijers (Ģitāra), Edgars Ceplis (Bass), Kristiāns Voitkevičs (Bungas).

Albumu “Swallowed” Mindesign plāno izdot jau šī gada decembrī.

Be the first to comment

Leave a Reply