“Bloody Heels” uznāciens Latvijas 1. rokkafejnīcā (02.02.18)

"Bloody Heels" | Foto: Juris Rozenbergs
"Bloody Heels" | Foto: Juris Rozenbergs
Spread the love

Autors: Līga Laimiņa

“Rokenrols ir tas, ko mēs darām, tas, ko mēs spēlējam, un tas, ko mīlam,” tā saka grupas dalībnieki. “Īsumā – grupa “Bloody Heels” izveidojās 2011. gada oktobrī. Spēlējam 80. gadu stila Hard Rock/Glam Metal/Pop Metal/Sleaze Rock! Skaidrāk izsakoties, nebaidāmies vilkt legingus un uzkasīt matus.”

Grupai parādoties uz skatuves kā vieglai viesuļvētrai, kur vējā plīvo mati un gaismās atmirdz ģitāru stīgas un mūziķu apģērba elementi, skatītāji atnācējos raugās kā parādībā. It kā jau tie paši vienaudži, kuri ikdienā dzīvo līdzīgu dzīvi, dara līdzīgas lietas, taču tik sasodīti muzikāli un talantīgi džeki, kuri it kā nule izkāpuši no “YouTube” The 80’s Greatest Hits Top 10! Skatītāju un klausītāju rokas, kājas un augumi vēlas sekot mūzikai un rokenrola ritmos kustēties līdzi, taču kaut kas traucē. Dziesmas un izpildījums ir patiešām aizraujoši, taču pusaktīvā publika vairāk plāta rokas un cenšas maut līdzi dziesmu vārdiem.

Grupa ieved un aizrauj pagātnes ritmos uz veselu stundu. Lielākai daļai auditorijas tas ir kaut kas neredzēts (ārpus “YouTube”) un nepiedzīvots. Jaunieši atzinīgi māj ar galvu, taču īsti ar visu savu dvēseli nespēj iejusties grupas dāvātajā koncertā.

Steidzu uzjautāt dažiem klātesošajiem jauniešiem – kā patīk grupa, izpildījums? Lielākoties saņemtajās atbildēs skan: “Ir forši, es šādu mūziku ikdienā daudz klausos” vai “Interesants stils, diez cik daudz laika aizņem ko tādu izdomāt, sameklēt un uzvilkt.” Kāda meitene mānāmi izjūt nelielu skaudību par solista kolosālajiem matiem.

Stunda aizlido rokenrola skaņās, ļaujot izbaudīt 80. gadu stilu un nostaļģiju kā sniegpārslas, kuras tikmēr klusi virpuļo aiz loga.

Be the first to comment

Leave a Reply