Vismaz 5 iemesli apmeklēt The Cure koncertu

Piektdien, 10.decembrī, plkst. 10.00 visā www.bilesuserviss.lv tīklā sākās publiskā biļešu pārdošana uz The Cure koncertu, kas 6.oktobrī notiks Arēnā Rīga.
Par koncerta īpašajiem viesiem apstiprināta skotu postpanka apvienība The Twilight Sad.

Šoreiz ir vairāki iemesli, lai biļešu iegādi neatliktu uz vēlāku brīdi.

Pirmkārt, tas būs kulta grupas The Cure pirmais un vienīgais koncerts Baltijas valstīs. Tas nozīmē, ka pastiprinātu interesi par biļešu iegādi izrāda ne tikai Latvijas iedzīvotāji, bet arī tuvāki un tālāki kaimiņi.

Otrkārt, The Cure Eiropas koncertturneja aizsāksies tieši Rīgā. Jāatgādina, ka grupas iepriekšējā turneja noslēdzās 2016.gadā. Kopš tā brīža Roberts Smits un komanda uzstājušies tikai festivālos.

Treškārt, 2022.gadā plānota jauna The Cure studijas albuma iznākšana. Kā zināms, iepriekšējais ieraksts “4:13 Dream” klajā nāca 2008.gada oktobrī un pašsaprotami, ka šo notikumu ar īpašu nepacietību gaida tūkstošiem fanu visā pasaulē. Attiecīgi Rīgā būs unikāla iespēja dzīvajā baudīt vismaz dažus grupas pirmatskaņojumus. Kopumā tiek solīta vismaz 2 stundu gara uzstāšanās.

Ceturtkārt, The Cure koncerts 6.oktobrī Arēnā Rīga būs kulminācija, bet ne vienīgais grupas daiļradei veltītais pasākums tajā oktobra nedēļā. Tādējādi biļešu īpašniekiem būs iespēja apmeklēt ne tikai koncertu. Par pasākumu programmu informēsim atsevišķi.

Un vismaz piektkārt, kad tad, ja ne tagad?! Nākamās reizes var nebūt!

Nav pārspīlēti apgalvot, ka vairāk nekā 40 gadu laikā harizmātiskā Roberta Smita vadītās formācijas daiļrade kļuvusi par sajūsmas, iedvesmas, atdarināšanas, uzmundrinājuma vai pat mierinājuma avotu nu jau vairākām klausītāju, mūziķu, mākslinieku, dizaineru u.c. radošu cilvēku paaudzēm.

Lullaby, Friday I’m in Love, Just Like Heaven, Lovesong, Pictures Of You, Close To Me, In Between Days, Boys Don’t Cry, Let’s Go To Bed, A Strange Day, The Lovecats un virkne citu kompozīciju nav svešas jebkuram, kam zināms grupas vārds.

Karjeras laikā The Cure izdevuši 13 studijas, vairākus koncertu un izlašu albumus, vairāk nekā 40 singlus, kopā pārdodot vairāk nekā 30 miljonus ierakstu. Vēl viņu kontā ir vairākas koncertfilmas, kā arī viņu radīto kompozīciju izmantojums kinolentēs.
The Cure saņēmuši virkni prestižu muzikālu apbalvojumu, tai skaitā Brit Award, MTV Music Video Award, Ivor Novello Award u.c.
2019.gadā grupa uzņemta Rokenrola slavas zālē.

Smashing Pumpkins, Interpol, Jane’s Addiction, Nine Inch Nails, AFI, 30 Seconds To Mars, The Killers, Fall Out Boy, My Chemical Romance, Deftones, Blink 182 ir tikai dažas no grupām, kuru pārstāvji neslēpj tādu vai savādāku The Cure vai Roberta Smita ietekmi.

Be the first to comment

Leave a Reply