Vein of Gold prezentē jauno singlu “Nothing and Everything”, piedaloties dāņu dziedātājai Helene Navne

Spread the love

Grupa Vein of Gold 1. septembrī nāk klajā ar savu jaunāko singlu “Nothing and Everything”, sadarbojoties ar dāņu dziedātāju Helēni Nauni (Helene Navne). Mūziķes, kas vislabāk pazīstama kā neo-noir rokgrupas TROLN līdere, spocīgi valdzinošā balss piešķir šim ierakstam unikālu un pilnīgu garšu.

Katrs uztvers šo skaņdarbu balstoties uz savām personīgajām emocijām un dzīves atklāsmēm, bet virspusēji dziesma apdejo tēmas par rūgti saldo eksistenci, kad šķietami jēgpilnas un pozitīvas pieredzes beigu beigās var novest pie nekā un aiziet nebūtībā, bet tajā pašā laikā saturēt padziļinātu nozīmi.


Vein of Gold klausītāji mēdz sajust stilistiskas atbalsis no tādām ikoniskām grupām kā Nine Inch Nails, HIM un Type O Negative, bet grupa tiecas radīt skanējumu, kas ir pilnībā viņu pašu, kur galvenais ir atmosfēra, ko citam būtu grūti, vai neiespējami atdarināt. Vein of Gold skaņas ainavu rada dinamiskas pārmaiņas starp gaisā virmojošu melanholiju un grūva uzplūdiem. No smeldzīgiem palēninājumiem līdz enerģiskiem crescendo – viņu mūzika aicina klausītājus piedzīvot mirkļus, kas rezonē gan emocionālā, gan fiziskā līmenī.

Be the first to comment

Leave a Reply