Uzsākam projektu “Roks bez naida un robežām”

Spread the love

Lavijas Rokmūzikas asociācija biedrības “Latvijas Pilsoniskā Alianse” izsludinātā projekta ietvaros Programmā  “Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai 2018”, informē, ka projektā “Roks bez naida un robežām” pirmais dalībnieks ir izvēlēts jaunais daudzsološais basģitāras talants un virtuozs Andrjus Jaņuns. Andrjus darbojas tādās grupās kā Mehāniskais apelsīns un VIA Jānis Bukums.

Projekta ietvaros paredzēta sirsnīga parunāšanās par dzīvi, mūziku un iekļaušanos Latvijas rokmuzikantu pulkā. Aicinām klausītājus, skatītājus un interesentus uzdot māksliniekam savus jautājumus uz kuriem gribētu saņemt atbildes šīs sarunas laikā. Uz korektākiem un interesantākiem jautājumiem māksliniekam vajadzēs sniegt atbildes. Pēc mākslinieka izvēles labākā jautājuma iesūtītājam piešķirsim nelielu veicināšanas balvu.

Gaidīsim jautājumus līdz 20.07.2018. plkst 17.00. un sarunas ierakstu varēs noskatīties 23.07.2018.  sākot no plkst. 15.00 LRMA Rock Magazine video sadaļā. Skatieties sarunu un varbūt jūsu jautājums tiks novērtēts un Jūs saņemsiet kādu pārsteiguma balvu. Arī pats mākslinieks uzdos savu jautājumu skatītājiem , uz kuru atbildot arī būs iespēja tikt pie neliela pārsteiguma.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse” un Kultūras ministriju projekta „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

 

Be the first to comment

Leave a Reply