Unikāls notikums – grupa “Sub Scriptum” ierakstīs albumu iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa” 

Indie grupa “Sub Scriptum” piesaka jauno singlu “Ievēlies” un paziņo par vēl nebijušu, unikālu projektu mūzikas pasaulē – pop up ierakstu studiju “Sub būris”. Tā laikā iepirkšanās centrā “AKROPOLE Alfa” grupa izveidos caurspīdīgu ierakstu studiju un apmeklētāju klātbūtnē ierakstīs EP albumu. Kā viesi radošajā procesā tiks pieaicināti tādi Latvijā atpazīstami cilvēki kā Ozols, Andrejs Osokins un Nils Īle. 

Grupa “Sub Scriptum” savā daiļradē labprāt reflektē mūsdienu patēriņa laikmetu, tādēļ radās doma uzbūvēt ierakstu studiju iepirkšanās centrā, tādējādi dodoties pretī tā apmeklētājiem un iepazīstinot tos ar radošo procesu. Projekts “Sub būris” norisināsies četras dienas – no 18. līdz 21. februārim – iepirkšanās centra “AKROPOLE Alfa” 2. stāvā. Mūzikas ieraksts mīsies ar dažādām radošām aktivitātēm, konkursiem, viktorīnām ar iespēju laimēt balvas, kulinārijas meistarklasi ar ēdienhuligānu Piparu, kafijas gudrību apgūšanu kopā ar ATAR kafiju, Nila Īles perkusiju performanci, veselīga uztura padomiem un citiem notikumiem. Ieraksta procesu apmeklētāji varēs izbaudīt arī paši, jo grupa ierakstīs iepirkšanās centra skaņas un aicinās apmeklētājus piedalīties ierakstā. Viss radošais process tiks filmēts tiešraidē, un to būs iespējams vērot sociālo tīklu platformās. 

Četru dienu laikā taps mūzikas materiāls četrām dziesmām, kurās līdzdalību ņems reperis Ozols, pianists Andrejs Osokins un perkusionists Nils Īle. Albuma tapšanā grupa sadarbosies ar vairāku Latvijas popmūzikas hitu autoru producentu Kasparu Ansonu, kurš visas dienas kopā ar grupu pavadīs “Sub būrī”. Plānots, ka dziesmām taps arī versijas angļu valodā. Arī nule klajā laistais singls “Ievēlies” būs daļa no gaidāmā EP. “Ievēlies” ir enerģiska indie roka dziesma, kuras stāstā atklājas zināma nostalģija un arī ironija pēc laika, kad cilvēku savstarpējā komunikācija bija lēnāka, uzmanīgāka un tēlaināka, jo tā notika ar vēstuļu starpniecību. 

Grupa “Sub Scriptum” aicina ikvienu doties uz iepirkšanās centru “AKROPOLE Alfa”, iepazīties ar mūzikas albuma tapšanas procesu un arī ņemt dalību tajā. 

Projektu “Sub būris” atbalsta: Iepirkšanās un izklaides centrs “AKROPOLE Alfa” Madonas dome, Playtech, ISKU, SkanaGaisma.lv, Nordic Events, ATAR kafija, HoodShop, glempings DiDille, spelusovi.com, Lielbāta, Čili Pizza, Mix Max. Grupas debijas albums “21. gadsimta mode” iznāca 2020. gadā, bet 2023. gadā tika izdots mazalbums “Mīlestības”. Muzikāli grupa spēlējas ar žanra indie gradāciju, esot pa vidu starp indie roku un indie popu. Plašāk zināmākie “Sub Scriptum” singli ir “21.gadsimta mode”, “Siltumnīcā”, “Sweet Screens”.  

Be the first to comment

Leave a Reply