Ukrainas post punk duets “Gentle Ropes” koncertēs Rīgā

Ceturtdien, 8. septembrī Rīgā, klubā “Republika” koncertēs post punk mūziķi “Gentle Ropes” no Ukrainas.

Ceturtdienas vakars krietnās post punk mūzikas noskaņās – “Gentle Ropes” no Ukrainas, “Rūmai” no Lietuvas un vietējais atbalsts “Straum” .

“Gentle Ropes” ir ukraiņu mūziķa Serža Kosta projekts, kas aizsācies 2017.gadā kā solo projekts, bet šobrīd tas ir kļuvis jau par par duetu. Grupas skanējumu ietekmējis 80-to gadu post punk, synthpop un shoegaze žanru mikslis, radot tumšu atmosfēru. Grupa šobrīd strādā pie otrā albuma.

“Rūmai” ir jauna lietuviešu grupa, kas pieteikusi sevi šogad kā spēcīgu trio, startējot Lietuvas mūzikas inkubatorā “Novus” un turpinot sevi pierādīt aktīvi koncertējot.

“Rūmai” sevi raksturo, kā nihilistiskus un ironiskus. Viņu skanējums apvieno alternatīvo roku ar atmosfēriskiem elementiem, kaucošām ģitārām un zemu balss tembru.

“Straum” ir trio no Rīgas, kas aizsācies 2021.gadā. Grupas skanējums ir post punk, new wave, shoegaze un industriālās mūzikas apvienojums, ko papildina grupas pamatkoncepts – izmantot digitālus efektus, bungu mašīnas un ģitāras efektu pedāļus vokāliem. Grupa šobrīd strādā pie debijas albuma, ko plānots publicēt šī gada beigās.

Koncerts norisināsies klubā “Republika” , Pils ielā 14.

Sākums 20:00, ieejas maksa 5 eiro.

Be the first to comment

Leave a Reply