Trešdien Anglijas stoner trio “Conan” koncerts Jelgavā

FOTO: Grupa "Conan"
FOTO: Grupa "Conan"

Trešdien, 10. oktobrī, ar koncertu Latvijā, klubā «Melno cepurīšu balerija» (Jelgava, Raiņa iela 28, Jelgava) atgriežas Anglijas «stoner doom» trio – grupa «Conan», šis būs grupas otrais koncerts Latvijā, tās salīdzinoši neilgajā pastāvēšanas laikā.

Grupa, kas sākusies, kā duets, 2006. gadā, tās kodols un dzinējspēks ir solists, ģitārists Džons Deiviss (Jon Davis) un basģitārists Kriss Fīldings (Chris Fielding)

Muzikāli grupa variē stoner, doom žanra robežās, bet pateicoties netīrajam un skaļajam skanējumam, grupa ātri vien iekarojusi savu stabilo klausītāju loku. No žanra kolēģiem, «Conan» daiļradē dominē stāsti par vikingiem, ziemeļu mitoloģiju un dažādām kaujām.

Grupas tagadējais bundzinieks Džonijs (grupā no 2017. gada) iepriekš spēlējis grupās «Altar Of Plagues», «Malthusian» un «Dread Sovereign».

Grupas kontā trīs pilnie albumi – «Monnos» (2012), «Blood Eagle» (2014) un «Revengeance» (2016), no kuriem pēdējie divi izdevniecības «Napalm Records» paspārnē.

Jaunākais albums „Existential Void Guardian” izdots šī gada 14. septembrī, kas jau iespaidīgi rezonējis dažādu mūzikas apskatnieku lokā, daži to sauc par gada stoner mūzikas albumi, citi savukārt, uzteic albuma tekstos skarto tematiku.

Grupas vienīgais koncerts Latvijā albuma popularizēšanas koncertturnejas ietvaros notiks Jelgavā.

Iesildošajā daļā – Jelgavas pagan death metal grupa „Darrva” , kas izdevusi jau divus albumus, mazliet mainījuši sastāvu, bet turpina aktīvi darboties. Drīzumā sola arī jaunu albumu, kas skanējuma ziņā būs mazliet tehniskāks un tumšāks, no ierastā grupas skanējuma.

Trešdiena, koncerta sākums 20:00, biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv – https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2667

Be the first to comment

Leave a Reply