TOUNS laiž klajā debijas albumu “Fragmenti” un piedāvā noskatīties videoklipu dziesmai “Pulp Fix”

Grupas debijas albums sastāv no sešiem savdabīgiem skaņdarbiem, kas stāsta par dažādām, bet diezgan pazīstamām situācijām cilvēku ikdienas un attiecību dzīvēs.

Kā par albumu vēsta grupas dalībnieks Kārlis “Šīns” Pūle: ”Katrs no mums dzīvē ir saskāries ar konflikta, prieka, pacilātības vai pārdomu pilnām situācijām, reizēm pat saistībā ar kādu sev tuvu vai pat ne tik tuvu cilvēku. Šajā albumā, ar dziesmu palīdzību, mēs centāmies atainot dažādas pieredzētas situācijas no dzīves – jeb fragmentus.”


Dziesmu skanējumā var dzirdēt skaļas ģitāras, spēcīgas bungas, elektroniskās mūzikas elementus, kā arī dažādas citas skaņas, tā radot interesantu skaņu paleti katrai dziesmai.
Grupa “TOUNS” uzsāka savu darbību 2018. gada vasaras izskaņā un pēdējo pusotru gadu ir aktīvi koncertējusi gan Rīgā, gan ārpus tās. Albums tapis pusotra gada garumā sadarbībā ar Kārli Šteinmani (KS Records – Unity Audio).


“TOUNS” debijas albumu “Fragmenti” no šodienas iespējams klausīties visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās, kā arī ir iespējams iegādāties digitāli.

Be the first to comment

Leave a Reply