THP Production ielūdz uz “Lovely Halloween” klubā “Melnā Piektdiena”

FOTO: Therese Johansson
FOTO: Therese Johansson

Jau šo piektdien, 2. novembrī, klubs “Melnā Piektdiena” sadarbībā ar THP Production un R.O.Q. CONCERT AGENCY piedāvā  ekstravagantāko Helovīna pasākumu Rīgā – „Lovely Halloween”.

Pasākuma viesiem tiek aicināts ierasties tērpos, kas simbolizē „mīļumu”, bet uz skatuves uzstāsies Rīgas „smagās” mūzikas pārstāvji – Stagnant Project (extreme metal), HARTA (metalcore / alternative metal), Terror Activator (crossover / thrash metal) un Everlust (melodic gothic metal). Pasākuma nosaukums “Lovely Helloween” norāda uz  nestandarta vakara formātu, jo kā zināms, esam pieraduši redzēt Helovīnā izteikti biedējošus karnevāla tērpus, bet šī  Helovīna mīlīgie apmeklētāju tērpi kontrastēs ar mūziku, kas skanēs no skatuves. Organizatori ir sagatavojuši arī dažādus konkursus ar balvām. Viens no tiem – konkurss par vismīlīgāko vakara tērpu.

„Lovely Halloween” īpašie viesi būs melodic  gothic rock / metal grupa no Somijas – Lamori. Grupa, rakstot mūziku, iedvesmu ņem no klasiskajām šausmu filmām, vecā romantisma un no tādām grupām kā HIM, The 69 Eyes, Depeche Mode, Stone Sour un The Doors. Lamori nāk no Alandu salām un tika dibināta 2009. gadā. Viņu jaunais albums „To Die Once Again” ir solis virzienā, ko pati grupa dēvē par „passionate hard rock”.

Pasākuma norises vieta: klubs „Melnā Piektdiena”

Pasākuma sākums: 20.00

Klubs apmeklētājiem savas durvis atvērs 19.30

Ieejas maksa : 5 eiro

Aktuālā informācija par pasākumu – https://www.facebook.com/events/2126476520999023/

Be the first to comment

Leave a Reply