The Bad Tones izdod uz ezera ierakstītu albumu

“Augusta mēneša tumsā, ap pulkstens trijiem naktī tu iekāp laivā un airē miglā, kas karājas virs ezera. Tu nezini, kur tieši ir galapunkts, bet tālumā sadzirdi skaņas un dodies to virzienā. Kā sapnī kādā mirklī attopies pie peldošas skatuves ezera vidū. Gaiss ir vēss, tādēļ uzliec uz pleciem līdzi paņemto sedziņu un nogulies. Zvaigznes līdz ar pirmajiem gaismas stariem lēnām izgaist un tu, esot viegli iemidzis, plūsti starp esamību nomodā un sapņiem…” The Bad Tones

“Ezera Skaņas” ir grupas The Bad Tones otrais pilnmetrāžas un pirmais dzīvā ieraksta albums. Tas ierakstīts uz Kāla ezera festivāla “Ezera Skaņas” ietvaros. Sadarbībā ar somu saksofonistu Ukko Heinonenu (Ukko Heinonen) un latviešu perkusionistu Dzintaru Vīksna The Bad Tones nedēļu garas radošās nometnes ietvaros sarakstījuši 1,5h garu veltījumu festivālam, ko veido 8 albumā iekļautie fragmenti. The Bad Tones kompozīcijā galvenokārt apcerētā tēma “Es no vilka nebaidos” atspoguļo bērna pieaugšanu, kur “Vilks” ir pieaugušais, bet “Es” ir bērns. 2019. gada festivāla tematika bija “Transformācija”, un “Es no vilka nebaidos” ir transformācijas cīņa, kas notiek agrīnā pusaudžu vecumā, kad vēl nejūties kā pieaugušais, bet vairs nevari rīkoties kā bērns.

The Bad Tones ir dabas iedvesmots kvartets, kas savā daiļradē pārstāv dažādus žanrus un to sajūgumu. Grupas sastāvā – Edvards Broders (ģitāra, taustiņi, vokāls), Rūdolfs Ozols (ģitāra, taustiņi, bekvokāls), Alberts Levics (bass, vokāls) un Kalvis Sležis (bungas, bekvokāls).

Be the first to comment

Leave a Reply