The Bad Tones izdod savu debijas albumu “Is It Good Enough?” un izziņo koncertu

Spread the love

“Is It Good Enough?” ir grupas The Bad Tones debijas albums. Tajā ietverts viss, ko grupas dalībnieki ir sapņojuši, jutuši un izdzīvojuši pēdējo divu gadu laikā. Katra dziesma ir kā mozaīkas gabaliņš no lielāka mākslas darba, kurā ir konkrētas emocijas un noskaņa, kas klausītāju ievelk dziļāk kompozīcijas kodolā.

Albums tika ierakstīts “Gheijn Studio” Hāgā, Nīderlandē, un to producējis Jaspers Rass (Jasper Ras), kurš ar grupu strādājis jau pie iepriekšējā EP “Bad Tunes”, kurš iznāca 2018. gada augustā. No šī gada 5. Jūlija albums pieejams visās straumēšanas vietnēs un to iespējams iegādāties CD un vinila formātā grupas bandcamp profilā (https://thebadtonesband.bandcamp.com/album/is-it-good-enough) vai uz vietas mūzikas ierakstu veikalā “Upe”.

“Is It Good Enough?” izdošanas koncerts notiks 12. augustā Torņakalna privātās vidusskolas pagalmā. Biļetes pieejamas eKasē (https://www.ekase.lv/lv/biletes/koncerti/the-bad-tones-albuma-is-it-good-enough-prezentacijas-koncerts)

The Bad Tones ir dabas un blūza iedvesmots psihedēliskā roka kvartets no Rīgas, ko raksturo sapņainas ģitāras un viļņainas balsis. Pie taustiņiem, ģitāras un balsī – Edvards Broders, aiz bungām un atbalsta vokāls – Kalvis Sležis, ģitāra, taustiņi un vokāls – Rūdolfs Ozols, basa frekvencēs un viļņainākais vokāls – Alberts Levics.

Visi grupas dalībnieki ir iesaistījušies Rīgas mūzikas scēnā jau no saviem agrīnajiem pusaudžu gadiem un spēlējuši dažādās grupās pirms The Bad Tones dibināšanas. Šajā ansamblī viņi noslīpējuši savu skanējumu, apvienojot prasmes, kas iegūtas spēlējot klasisko roku un blūzu, ar modernai alternatīvajai mūzikai raksturīgu dziesmu struktūru.

The Bad Tones ar sociālo mediju un mūzikas palīdzību akcentē kultūras patēriņa problēmas mūsdienu kultūrā un koncentrējas uz auditorijas iesaistīšanu mūzikas klausīšanās procesā, kā tas tika darīts skaņu ierakstu pirmsākumos. Šīs vērtīgās klausīšanās pieredzes grupu motivē un iedvesmo.

Be the first to comment

Leave a Reply