“TESA” aicina uz lielkoncertu

FOTO: Grupa "TESA" publicitātes foto
FOTO: Grupa "TESA" publicitātes foto

Pašmāju post metal grupa “Tesa”ar lielkoncertu svinēs albuma “Heartbeats From The Sky” desmit gadu jubileju un atkārtotu izdošanu vinila plates formātā.

Pirms 10 gadiem, 2008. gada 13. decembrī, “Brīvprātīgo Ugunsdzēsēju” biedrības telpās tika prezentēts “Tesa” albums “Heartbeats From The Sky” . Atzīmējot šī notikuma un albuma desmitgadi, 2018. gada 13. decembrī, “Tu Jau Zini Kur” telpās (Tallinas iela10-3, Rīga) grupa prezentēs pārizdotu ierobežotas tirāžas vinila plati, pirmo reizi desmit gados nospēlējot arī visu albumu pilnā garumā. Tāpat kā pirms 10 gadiem, arī šoreiz bez “Tesa” uzstāsies grupas ilggadīgi draugi un domu biedri – grupa “Soundarcade” .

Grupas “Tesa” spēlētā mūzika tikusi dēvēta par postmetālu un arī postroku, bet tā ir tikai klasifikācija, vadoties pēc terminiem, kas dažādu iemeslu dēļ radušies un plaši tiek lietoti. Trio, kura dalībnieki pirms tam bija spēlējuši grupās “In.Stora”, “Kriegopfer” un “Les Corte”, šobrīd ir viena no aktīvi koncertējošām pašmāju grupām, kuras koncerti ir plaši apmeklēti, gan Latvijā, gan ārpus tās.

“Tesa” radās 2005.gadā. Pirmie divi izdotie albumi “Tagad” un “Nekad” bija īsformāta, un “Heartbeats from the sky” bija pirmais pilna garuma albums, kas tika izdots vinila platēs.

Vinila plates formātam grupa palikusi uzticīga arī vēlākajos albumos – “IV” (2012) , “Ghost” (2015) .

Grupa vienmēr ir palikusi uzticīga t.s. neatkarīgās mūzikas skatuvei, tai pat laikā – par grupas popularitāti liecina arī fakts, ka grupas koncerti ir ļoti apmeklēti, visi grupas izdotie ieraksti – gan kompaktdisku, gan vinila plašu formātā tiek izpārdoti īsā laikā.

Grupas sastāvs: bundzinieks un visu grupas albumu dizaina autors Jānis Burmeisters, ģitārists Dāvis Burmeisters un basģitārists Kārlis Tone.

Šobrīd grupa strādā pie sava jaunā albuma, kas klausītājus varētu sasniegt nākamā gada pavasarī.

Koncerta sākums 20:00, ieeja par ziedojumiem.

Be the first to comment

Leave a Reply