Terror Activator izdod singlum”Two-Faced Gateway” no gaidāmā albuma “Forcibly Wasted”

Pagājušajā nedēļā Terror Activator, crossover / thrash metal grupa no Rīgas, Latvijas, laida klajā savu  jauno singlu un teksta video “Two-Faced Gateway” no gaidāmā albuma “Forcibly Wasted”, kurš 20. aprīlī būs pieejams visās straumēšanas platformās.

Dziesma ierakstīta “Non-Stop Records” studijā (Latvija), apstrāde tika veikta Polijā, studijā “Widek Studio”. Dziesmas teksta video tapis “Stereo27Productions”.

Grupa par savu singlu: “Dziesma skar smagu tēmu – par psihoaktīvo vielu ļaunprātīgu izmantošanu. Sākuma fāze ir atkarību ceļa sākums, kas bieži sākas ar sociāli pieņemamu preparātu – alkoholu. Ir plaši izplatīts uzskats, ka tā saucamā  “Gateway Drug” ir marihuāna, un tā ir taisnība daudzos dzirdētos stāstos un tomēr, pirms tam vienmēr ir vēl  kaut kas. Populārākā visā pasaulē ļaunprātīgi lietotā narkotika, preparāts, kuru lielākā daļa cilvēku nebaidās izmēģināt kā savu pirmo “kaifu”, ir alkohols. Tas ir pieejams visur, tāpēc nenoliedzami tā psihiskās un fiziskās sekas netiek ņemtas vērā un cilvēki sliecas to neuztvert kā narkotiku. Dziesmas ievadvārdi “There was a time nothing would kick in” nozīmē to punktu dzīvē, kad cilvēks  dzer  alkoholu, neuztverot to pārāk nopietni un tas sāk kļūt par ierastu darbību. Kad cilvēks ir pie tā jau pieradis, zināmos apstākļos nolēmj pamēģināt kaut ko smagāku un nespēj atgriezties pat pie tā, ka bija tikai atkarīgs no alkohola, nožēlojot šo lēmumu katru “nolādēto” rītu. Kaut gan cilvēks notikušajā vaino sevi, ir arī nicinājums pret “Two-Faced Gateway” (alkoholu) – pret to, kurš vienreiz atbloķēja šos vārtus, bet kopš tā laika nav izlaidis cilvēku.”

„Terror Activator” ir grupa no Rīgas, kura tika dibināta 2017. gadā. Grupas sastāvā ir 5 talantīgi jaunieši, kuri radot savu mūziku iedvesmojas ne tikai no vecās thrash metal skolas, bet arī no jaunā thrash metal viļņa.

2019. gadā, 20. martā, pēc gandrīz 1,5 gadus aktīvas uzstāšanās “Terror Activator” laida klajā savu debijas mini albumu “Moshing are Available”.

Grupa ir uzstājusies daudzos concertos un festivālos Baltijā (Metalshow Open Air, Kilkim Žaibu), un tai ir bijis gods kāpt uz skatuves kopā ar tādām grupām kā “D.R.I”, “Destroyer 666”, “Legion of the Damned”, “Sepultura” un citām grupām.

Šogad Latvijas “thrasheri” piedalīsies roka un metāla mūzikas festivālā “Devilstone”, kas kopš 2009. gada katru gadu notiek Lietuvas pilsētā Anīkščiai.

Be the first to comment

Leave a Reply