TAPE ELECTRO nāk klajā ar savu otro singlu “Hellhound”

Grupa Tape Electro nāk klajā ar dziesmu “Hellhound” un teksta videoklipu. Grupa savu darbību aizsākusi 2015.gada nogalē, kad Andris (bungas) un Edvarts (ģitāra un vokāls) reizi pa reizei tikās radošos mēģinājumos, attīstot kopīgas muzikālas idejas. Saprotot, ka muzikālā gaume un vīzija sakrīt, puiši sāka aktīvāk meklēt pārējos grupas dalībniekus, līdz ar to grupai vēlāk pievienojās Miks (ģitāra un vokāls) un pēc tam arī Dāvis (basģitāra).

Tape Electro izpilda rokmūziku, kādu paši klausās ikdienā – melodiski vokāli, ģitāras iespēles un jaudīga bungu rīboņa. Grupas nosaukuma pamatā ir divi principi – “tape” kā jēdziens no “tape recording” apzīmē dzīvo skaņu, kurā tiek atstātas visas emocijas un kļūdas, ko rada dzīvā uzstāšanās, savukārt “electro” simbolizē pašu rokmūziku – tādu, kas elektrizē, un ir patiesa.

Grupa savu atpazīstamību ieguva pērnajā gadā, piedaloties rokfestivālā “Vērte”, uzvarot konkursā “Nemiera blice ‘19”, kā arī uzstājoties vairākos citos koncertos Latvijā. Konkursā “Nemiera blice ‘19” uzvarētāji ieguva balvā iespēju darboties  pilnu dienu studijā pie leģendārā Ģirta Laumaņa, jeb tautā pazīstamā Lomika viņa studijā “Hodila Records” Valmierā.

Be the first to comment

Leave a Reply