Tamāra Rutkovska prezentē jaunu singlu “Хромовое Сердце”

Foto: Tamāra Rutkovska publicitātes foto
Foto: Tamāra Rutkovska publicitātes foto

Pašmāju dziedātāja un mūzikas producente Tamāra Rutkovska prezentē jaunu dziesmu par mīlestību “Хромовое Сердце”.

2018. gada beigās Tamāra jau prezentēja dziesmas «А Мы Могли» videoklipu, ar ko paziņoja, ka darbs otrā albuma tapšanā rit pilnā sparā. Kompozīcija tika rotācijā radio SWH+.

„Dziesma “Хромовое Сердце” – tā ir ne tikai manas dvēseles daļiņa, bet arī mūziķu, kuri piedalījās šī projekta īstenošanā.” tā komentē savu otro singlu Tamāra.

„Jau no pirmajiem akordiem es iemīlējos dziesmā. Melodijas, kuras mēs izdomājām ierakstu studijā, nav atstājušas mani visas nedēļas garumā. Ļoti gribās ticēt, ka šī kompozīcija varēs atrast atbalsi katra klausītajā sirdī, tā pat kā mūsu sirdīs.” – stāsta ģitāriste Jūlija Saveļjeva.

„Mēs jau sen strādājam ar Tamāru, uzstājamies dažādos koncertos un festivālos. Mums ir viegli saprasties vienam ar otru. Bija interesanti un viegli strādāt pie šis dziesmas tapšanas,  tā ka mēs jau vairākās reizes esam izpildījuši to koncertos” – piebilda bundzinieks Kamils Makurins.

Ierakstā basu spēlēja Sergejs Judins, savukārt, videoklipā basu spēle Dmitrijs Rumjancevs. Dziesmas teksta un mūzikas autore ir pati dziedātāja, arī skaņas un video montāžu veidoja Tamāra savā studijā (TRML Studios).

Bungas ierakstīja skaņas režisors Iļja Kirejevs (ППШ Records).

Dziesmu bezmaksas var lejuplādēt:

iTunes: https://itunes.apple.com/lv/album/be-yourself/id1151381246

Spotify: https://open.spotify.com/album/2e3MynDcbKTc8iXsT6w3UI

Be the first to comment

Leave a Reply