Tamāra Rutkovska izdod video “А Мы Могли”

FOTO: Tamāra Rutkovska
FOTO: Tamāra Rutkovska
Spread the love

Pašmāju dziedātāja un mūzikas producente Tamāra Rutkovska nodod klausītāju vērtējumam singlu “А Мы Могли” un tā video klipu

2016. gadā Tamāra izdeva debijas albumu „Be Yourself” angļu valodā. Kādu laiku atpakaļ izlēma rakstīt dziesmas dzimtajā valodā, tā tapa jaunais singls – “А Мы Могли”

„Dzīve ir pilna ar krustojumiem, jāpieņem lēmumi, no kuriem ir atkarīgs kāda būs mūsu turpmākā dzīve. Neviens nekad nepateiks, kas ir pareizi un kas nē. To izlemjam mēs paši. Pastāv lietas, kuras nav atkarīgas no mums, bet kuras var izmainīt visu,” tā savu jaunu veikumu komentē pati dziedātāja.

Dziesmas un tās aranžijas autore ir pati dziedātāja, savukārt videoklipu veidojis Mārtiņš Lielbārdis (TRML Studios).

„Video uzreiz plānojam jo prastāk, jo labāk. Izlēmām filmēt visu vienā dienā un kā būs ar laika apstākļiem, tā būs. Mums paveicās. No paša rīta līdz vakaram stāvēja migla – ideāla noskaņa priekš šīs dziesmas,” filmēšanas procesu komentē klipa režisors Mārtiņš Lielbārdis.

Dziesmu bezmaksas iespējams lejuplādēt: https://soundcloud.com/tamararutkovska/a-my-mogli

Tamāras debijas albuma „Be Yourself” digitālā versija ir pieejama visās populārākajās  mūzikas lejupielādes un straumēšanas platformās, tostarp iTunes un Spotify. CD fizisko kopiju iespējams pasūtīt – https://www.facebook.com/tamararutkovska/

Be the first to comment

Leave a Reply