Tallinas pagalmā notiks „Twin Tribes” un pašmāju apvienības „Kasetes” koncerts

4. oktobrī Tallinas pagalma kultūrvietā „Tu jau zini kur” notiks Teksasas dark wave grupas „Twin Tribes” koncerts. Par iesildītājiem izraudzīta pašmāju apvienība „Kasetes”.

Dark wave un post-punk mūzika ierasti uzbur industriālas, naksnīgas pilsētvides ainas un citas tumšas noskaņas, tādēļ pārsteidzoši, ka duets „Twin Twibes” radies saulainā Teksasas piekrastes pilsētā pie pašas Meksikas robežas. „Twin Tribes” radās 2017. gadā un līdz šim izdoti divi albumi – „Shadows”, kuru portāls „Post-Punk.com” ierindojis pēdējās desmitgades labāko albumu topā, un „Ceremony”, kurš tika izdots 2019. gada decembrī, savukārt 2020. gada maijā un šī gada februārī izdoti apvienības dzīvās uzstāšanās ieraksts „Live At Fascination Street” un remiksu albums „Altars”, kura veicināšanas koncerttūrē grupa nu dosies. Lai gan „Twin Tribes” mūzika noteikti nebūs sveša „She Past Away”, „Drab Majesty” un „Second Still” faniem, arī klasikas („Joy Divsion”, „Sisters Of Mercy”, piemēram) pazinēji atradīs grupas mūzikā ko tuvu.

Savu līdz šim jaunāko, tajā skaitā „Austras” balvai nominēto, albumu „Dialogue” 2012. gadā dibinātā sintīpopa grupa „Kasetes” izdeva pagājušā gada maijā un ir labi zināma arī ar remiksu radīšanu tādām pašmāju grupām kā „Satellites LV”, „Rīgās Modes” un „Carnival Youth”, savukārt „Dialogue” tapšanā piedalījušies arī MNTHA, „Podruga”, Anete Stuce un ansis.

„Tu jau zini kur” atrodas Rīgā, Tallinas pagalmā (Tallinas iela 10). Biļetes uz koncertu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv. Ieeja no plkst. 19:00, koncerta sākums 20:00.

Ievērojot šībrīža epidemioloģiskās drošības noteikumus, ieeja koncertā iespējama, tikai uzrādot digitālo sertifikātu, kas apliecina pilna Covid-19 vakcinācijas kursa pabeigšanu, vai Covid-19 pārslimošanu.

Be the first to comment

Leave a Reply