Tallinas kvartālu pieskandinās desmitais “Ezīšfests”

Foto: Gints Ivuškāns

Jau šīs nedēļas izskaņā, 27. augustā, Tallinas ielas radošajā kvartālā tiks uzlikts kronis vasarai – to pieskandinās Gacho, Pienvedēja piedzīvojumi, PND, Žoržs Siksna, Arturs Skutelis un daudzi citi festivālā “Ezīšfests”. Kā ikgadējo slepeno mākslinieku organizatori izziņo Horenu un Speisu, apvienībā Riga Reggae acoustic, kā arī īpašu pārsteigumu par godu tropiskajai vasaras naktij – karalisku putu balli.

Riga Reggae ir dibināta jau 2014. gadā un šobrīd ir vienīgā savu žanru pārstāvošā apvienība Latvijā. Ezīšfestā pirms Gacho uz skatuves kāps projekta līderi Horens un Speiss, solot pozitīvas vibrācijas Jamaikā dzimušos ritmos. Horens Stalbe ir labi zināms kā radio, TV balss un pasākumu vadītājs, savukārt Speiss, īstajā vārdā Ints Ķergalvis, ir arī grupas “Oranžās brīvdienas” līderis.

Papildus īpaši plašai mūzikas programmai – no šobrīd tik aktuālās hip-hopa scēnas līdz estrādes mūzikai, rokam, popam, regejam un pat panku leģendām, pasākumā būs arī plašs aktivitāšu klāsts visas dienas garumā – novusa un “Beerpong” turnīri, kokteiļu meistarklases, apģērbu apdruka, kroņu darbnīca, hennas  tetovējumi, ziepju gatavošana, Tumsas muzejs un daudz kas cits ar putu balli kulminācijā.

Aizvadītajā gadā Ezīšfestu apmeklēja vairāk nekā četri tūkstoši smaidīgi, dziedoši un dejojoši dažādu mūzikas un mākslas aktivitāšu cienītāji. Lielā pieprasījuma dēļ, šogad festivāla teritorija tikusi paplašināta. Uz sešām festivāla skatuvēm kāps ne tikai plaša klāsta un dažādu gaumju mūzikas apvienības, dīdžeji un performances, bet viesus priecēs arī mākslas aktivitātes gan lieliem, gan maziem, meistardarbnīcas, lieliska atpūta un smieklu pilna izklaide. Radošā gaisotnē festivāls savus vārtus vērs jau plkst. 15:00 un dzīves baudītājus izklaidēs līdz pat rīta gaismai.

Festivālā uz skatuves kāps Latvijas hip-hop mūzikas smagsvars GACHO, rokmūzikas leģendas PIENVEDĒJA PIEDZĪVOJUMI, panku tēvi PND, Jamaikas ritmu meistari RIGGA REGGAE acoustic, estrādes mūzikas zvaigzne ŽORŽS SIKSNA, virkne hip-hop mūziķu – ARTURS SKUTELIS, Kurts, Mauzoleju Muuzika – Hotte, Steps un Xantikvariāts, SourJ, Idus Abra, Zeļģis, Ūga, Wiesulis, Reinis Ragga vs Maksims Trivškevičs; pašmāju talanti – Baložu Pilni Pagalmi, Laime Pilnīga, Jūdas Graši, Nova Koma, Čipsis un Dullais, Easy JAR, AnnaKrista, Rons, Emīlija, Jānis Irbe, B Optimist, Sestra, Kuusbārdis, Kapteinis Reinis, Reinis Jaunais, Danny Silver, Kosmoplāns, Jauda u.c.; ārzemju draugi – Slava (UA), Jonas Lindberg (SWE), Nalata Project (BRA), Fremen (PL), Jaywu (LK); vesela DJ plejāde – Artis Volfs, Goodfellas, Miami, Chris Vader, Cukurpaps, Myor, Mikus Alex, Ogyn, Skaabe, Junior High, Sambrero, Janna Montana u.c., pasākumu noslēdzot  “Saullēkts ar Valteru Keici” uz angāra kāpnēm. Kā ierasts ik gadu, festivālā būs arī slepenais mākslinieks.

Par festivālā izsalkušajiem parūpēsies bārs “Ezītis miglā” ar atspirdzinošiem dzērieniem un sulīgiem burgeriem, kā arī darbosies pārējie Tallinas ielas kvartāla rezidenti. Pirmos 100 viesus sagaidīs kāds gards pārsteigums.

Festivāla biļešu skaits ir ierobežots un to cena pasākuma dienā būs augstāka, tāpēc organizatori iesaka neatlikt iegādi uz pēdējo brīdi. Biļetes meklē www.ezisfests.lv vai bilesuserviss.lv. Bezmaksas ieeja bērniem līdz 10 gadu vecumam, ieskaitot. No plkst. 23.00 teritorijā drīkstēs atrasties tikai vecāku uzraudzībā.

Be the first to comment

Leave a Reply