Studijā “Hodila Records” tapis koncerta ieraksts grupai “Opium Owl”

19. martā, plkst. 20:00, video-platformā “YouTube” būs iespējams noskatīties jau otro studijā “Hodila Records” tapušu koncerta ierakstu. Šoreiz Valmierā esošo Ģirta Laumaņa jeb Lomika studiju ar smiltīm piebērs pašmāju psihedēliskā stoner-roka grupa “Opium Owl”. Par žanram atbilstošu vizuālo pavadījumu parūpēsies analogo vizualizāciju apvienība “Liquid Peanut”. 

“Opium Owl” ir caur tuksnesi ceļojoša psihedēliskā stoner-roka grupa no Rīgas. Tās aizsākumi meklējami 2019. gadā, kad grupas dalībnieki Timofejs (ģitāra, vokāls), Marats (basģitāra), Bogdans (bungas) un Miša (ģitāra) kādu dienu pēc skolas nonākuši doom-metāla grupas “Electric Wizard” melnās maģijas pakļautībā. Četrone drīz pēc tam sākusi kalt savu skaņas zobenu, sakausējumā apvienojot tādas psihedēliskās rokmūzikas leģendas kā “Led Zeppelin” un “Pink Floyd” ar jaunās paaudzes stoner un doom žanru milžiem “Sleep”, “Stoned Jesus”, “Wet Cactus”, “All Them Witches”, u.c. Pērn grupas vīraka dūmos ieskautā karavāna uzspēja nospēlēt koncertu Lietuvas festivālā “Bunda Rock”, koncertus Rīgas klubā “DEPO”, kā arī vizuāli iespaidīgu koncertu brūzī “Ziemeļu Enkurs”. Koncertieraksta skaņu celiņš būs pirmais studijā ierakstītais grupas materiāls, kurš vēlāk parādīsies arī mūzikas straumēšanas platformās. 

Valmieras ierakstu studijā “Hodila Records” tapušais “Opium Owl” koncertieraksts būs jau otrā sesija, kas aizritējusi Ģirta Laumaņa jeb Lomika pavadībā. Pērn savu koncertalbumu šeit ierakstīja un nofilmēja arī pašmāju grupa “Catalepsia”. Koncertierakstu sesijas plānots turpināt ar ideju veidot iespējami kvalitatīvāko neklātienes koncertu pieredzi. Kopš Valmieras ierakstu studijas “Hodila Records” izveidošanas 2001. gadā, šeit savus ierakstus veikušas tādas grupas kā “Tesa”, “Soundarcade”, “Inokentijs Mārpls”, “Židrūns” un daudzi, daudzi citi. 

Par koncerta psihedēlisko un krāsaino noskaņu parūpēsies analogo vizualizāciju apvienība “Liquid Peanut”, kas rotā un papildina dažādu koncertu vizuālo pieredzi kopš 2020. gada. Apvienības radītās vizualizācijas top paralēli muzikālajam izpildījumam, procesā manipulējot ar ūdeni, eļļu, krāsām un citām atribūtikām.

Koncerta ieraksts būs skatāms kā video-pirmizrāde grupas “Opium Owl” YouTube kanālā, piektdien, 19. martā, plkst. 20:00:

https://www.youtube.com/channel/UC7OP20MVgxsjcPAmp9Eyn7w

Be the first to comment

Leave a Reply