Somu grupa “Event Relentless” laiduši klajā trešo EP – “Event Relentless”

Event Relentless
Event Relentless
Spread the love

Somu grupa “Event Relentless” ar lepnumu laiduši klajā grupas trešo EP ar nosaukumu “Event Relentless”. Minialbums sadarbībā ar Inverse Records dienasgaismu ieraudzījis 12. jūlijā. EP sevī ietver 4 jaunus skaņdarbus, kā arī jaunu mūzikas video dziesmai “Shadows”. Topošā ieraksta prezentēšanas ietvaros grupa devās savā otrajā Eiropas tūrē, koncertējot Ukrainā, Polijā un Latvijā.

Visi instrumentu ieraksti veikti grupas vokālista un basista personīgajā studijā, izņemot bungas, kuras tika ierakstītas studijā Electric Fox, Jiveskilē, Somijā.

Grupu dibinājis Juho Raita 2013. gadā. Tās debijas albums “Cold Black November” tika izdots 2015. gada septembrī, un nākamā gada laikā grupa devās savā pirmajā Eiropas tūrē ar koncertiem Ungārijā, Slovākijā, Polijā, Latvijā un Čehijā. Tūre grupai bijusi veiksmīga un nesusi jaunus klausītājus Somijā un Austrumeiropas valstīs.
Uzreiz pēc tūres grupa uzsāka jauna EP “Under Ice” ierakstu, kurš tika izdots 2017. gada februārī un guva visas pasaules metālmūzikas mediju ievērību un atzinību.

Grupas sastāvs:

Juho Raita – Ģitāra & vokāls
Henri Soisalo – Basģitāra
Joonas Ikonen – Bungas

Be the first to comment

Leave a Reply