Somijas modern metal grupa „Event Relentless” Latvijā un Lietuvā prezentēs jauno albumu „Circle”

Spread the love

Šajā nedēļas nogalē, 10. un 11. janvārī, Latvijā un Lietuvā, viesosies modern metal grupa no Somijas „Event Relentless”, lai prezentētu savu jauno pilnmetrāžas albumu „Circle”, kurš tika izdots pagājušā gada novembrī „Wormholedeath Records”.

 Latvijā puiši ir bijuši jau 3 reizes, bet Lietuvā „Event Relentless” uzstāsies pirmo reizi.

Grupa ir dibināta 2013. gadā. Līdz šim „Event Relentless” ir uzstājušies 13 dažādās valstīs un ir snieguši vairāk nekā 100 koncertus, kā arī  izlaiduši  3 EP – „Cold Black November”, “Under Ice” (Inverse Records) un „Event Relentless” (Inverse Records).

Šajā Baltijas mini tūrē, kopā ar „Event Relentless”, dosies pašmāju modern metal / metalcore grupa „Mindesign” un viesi no Lietuvas – alternative metal grupa „Anaphora”.

„Mindesign” savu darbību aizsākuši 2015.gadā un līdz šim izlaiduši albumu “Filth” un 3 singlus. „Mindesign” ir grupa ar plašu perifērisko skatījumu uz žanru dažādību, bezbailīgi skar aizskarošas tēmas un miksē nesaderīgus žanrus.

Alternative metal grupa no Lietuvas „Anaphora” ir dibināta 2015. gadā. Pagājušā gada februārī  grupa laida klajā savu debijas albumu „Illusion”.


Be the first to comment

Leave a Reply