Šodien sākas biļešu pārdošana uz rokgrupas “Asking Alexandria” koncertu 27.jūnijā

27. jūnijā sava jaunākā albumu “See What’s on the Inside” tūres ietvaros roka kvintets “Asking Alexandria” uzstāsies koncertzālē Palladium. Tā būs pirmā reize, kad apvienība viesosies Baltijā.

Biļetes visā “Biļešu serviss” (www.bilesuserviss.lv) tīklā būs pieejamas sākot ar plkst. 11.00 šodien, 27.janvārī.

Grupas pašreizējais galvenais ģitārists un bekvokālists Bens Brūss sāka strādāt pie “Asking Alexandria” mūzikas 2006. gadā, un laika gaitā viņi izveidojuši tādu rokmūzikas pasauli, kādu vēlējušies to redzēt. Apvienotajā Karalistē bāzētā rokgrupa savu pirmo albumu “Stand Up and Scream” izdeva 2009. gadā, kam turpmāko 13 gadu laikā sekoja vēl septiņi.

Grupas muzikālais stils ir daudzšķautnains, taču pārsvarā tiek pieskaitīts pie tādiem novirzieniem kā metālkors, posthārdkors, smagais metāls un skrīmo (screamo).

Pēc dažām sastāva maiņām tagad kvintets atgriezies savā sākotnējā formā – Bens Brūss (ģitāra, bekvokāls), Denijs Vorsnops (vokāls), Džeimss Kasellss (bungas), Kamerons Lidels (ģitāra) un Sems Betlijs (basģitāra). Tādējādi esot izdevies “nonākt pie skaidrības un atsvaidzināt māksliniecisko mērķtiecību”.

Jaunākajam albumam “See What’s on the Inside” (2021) grupa iedvesmu smēlusies no dažām savām agrākajām, laika gaitā pārbaudītajām ietekmēm – “Led Zeppelin”, “Metallica”, “AC/DC”, “Queen”. Savulaik ģitārists Bens Brūss paskaidrojis, ka viņiem nepatīk sacerēt tādu mūziku, kas no albuma uz albumu skan vienādi, tāpēc laika gaitā viņu mūzikas stils ir mainījies.

Vairāk nekā 10 gadu laikā “Asking Alexandria” sasnieguši necerētus panākumus, ko cita starpā iezīmē divi “Zelta” singli (proti, Final Episode (Let’s Change The Channel) un Not The American Average) un trīs albumi pēc kārtas, kas iekļuva Billboard Top 10  — “Reckless & Relentless” (2011), “From Death to Destiny” (2013) un “The Black” (2016).

Papildus pašu koncertturnejām, kuru ietvaros paviesojušies piecos kontinentos, “Asking Alexandria” uzstājušies gan ar “Guns N’ Roses” un “Green Day,” gan “Avenged Sevenfold”, “Alice In Chains” un “Slipknot”.

27. jūnijā “Asking Alexandria” uzstāsies Rīgas Palladium hallē. Biļetes visā “Biļešu serviss” (www.bilesuserviss.lv) tīklā no 27.janvāra, plkst. 12.00.

Be the first to comment

Leave a Reply