Skaņu inženieris Kārlis Šteinmanis pārstāv Latviju “Unstoppable Recording Machine Summit”

Spread the love

Latvijas roka un metāla skaņu inženieris Kārlis Šteinmanis (Unity Audio) 2019. gada nogalē piedalījās un pārstāvēja Latviju Lasvegasā notiekošajā 4 dienu seminārā “Unstoppable Recording Machine Summit”, kura mērķis ir veidot un attīstīt nākamo skaņu inženieru paaudzi ar reālām un pielietojamām zināšanām. Unstoppable Recording Machine Academy ir viena no šībrīža ievērojamākajām online audio akadēmijām, kas piedāvā iespēju mācīties no pasaulē atzītiem producentiem, izmantojot audio projektus no populāriem ierakstiem.

2019. gada URM Summit piedalījās vairāk nekā 100 studentu no visas pasaules, kas gan teorētiski gan praktiski guva pieredzi audio ierakstu un apstrādes jomā, mūzikas menedžmentā, kā arī personīgā biznesa vadīšanā lekcijās un paraugdemonstrējumos. Pasākuma noslēguma vakarā koncertu sniedza tech-death metāla grupa Archspire no Kanādas.

Starp pasniedzējiem bija tādi audio pasaules grandi kā Machine (Lamb of God, King Crimson), Jens Bogren (Opeth, Dimmu Borgir), Billy Decker (Chris Young, Rodney Atkins), Dave Otero (Cattle Decapitation, Archspire), Jesse Cannon (The Cure, The Misfits), Joey Sturgis (Asking Alexandria, The Devil Wears Prada), Blasko (Ozzy Osbourne, Black Label Society) un citi.

Iepriekšējos 2017. un 2018. gada URM Summit semināros Floridā Latviju pārstāvēja otrs Unity Audio skaņu inženieris Matīss Klaviniuss no grupas Harta.

Be the first to comment

Leave a Reply