Skandalozā black metal grupa „Taake” koncertēs Latvijā

Piektdien, 22. februārī,  pirmo reizi Latvijā koncertēs skandalozā black metal grupa „Taake” no Norvēģijas. Pašmāju festivāla „Zobens Un Lemess 2019” iesildīšanās pasākumu sērijā – pirmais koncerts februārī – ar norvēģu grupu „Taake”.

„Taake” – black metal grupa no Bergenas, Norvēģijā, kas aizsākusies 1993. gadā. No dibināšanas brīža (ar sākotnējo nosaukumu “Thule” 1993-1995) līdz pat šim brīdim, grupas centrālais dzinējspēks, dziesmu un mūzikas autors ir mūziķis “Hoest”.

Mūziķis “Hoest” , kā vokālists nereti izlīdzējis koncertos grupām “Gorgoroth” , “Carpathian Forest” , “Ragnarok” . Grupas kontā septiņi pilnie albumi, pēdējais “Kong vinter” 2017. gadā, neskaitāmi ep, split ieraksti un intensīvi koncerti visā pasaulē.

Grupas ierakstus izdevušas prestižās mūzikas izdevniecības, kā – “Peaceville Records” , “Avantgarde Music” , “Dark Essence Records”.

Neatņemama sastāvdaļa “Taake” popularitātē ir arī pats grupas līderis, kuru bieži vajā skandāli un nepatikšanas – nesen atceltā tūre ASV,nepatikšanas ar Vācijas varasiestādēm pēc koncerta un apsūdzības, kuras mūziķis noraida.

Muzikāli “Taake” ir lielisks paraugs Norvēģijas black metal žanra ziedu laika periodam – auksts, smags, ekstrēms, norvēģu valodā.

Grupa Latvijā uzstāsies pirmo reizi.

Koncerta sākums: 20:00

Biļetes iepriekšpārdošanā https://www.ticketshop.lv/site/events/view/2897

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply