Simfoniskā metāla grupa Lureaway izdod debijas albumu “Unchained and Soaring”

Simfoniskā metāla grupa Lureaway no Rīgas 11.maijā laiž klajā debijas albumu “Unchained and Soaring” kopā ar pirmo mūzikas video. Albuma prezentācija notiks 31.maijā klubā “Melnā Piektdiena”.

“Mums šis ir ļoti svarīgs un ilgi gaidīts notikums. Esam ieguldījuši daudz darba, enerģijas un dvēseles gan veidojot albumu, gan gatavojoties tā prezentācijai. Tāpēc ceram, ka mūsu mūzika atsauksies klausītāju sirdīs.” – stāsta grupas līdere Jevgeņija Korkina.

https://www.youtube.com/watch?v=p3TlF2YoubY
Katra no albuma iekļautajām dziesmām ir atsevišķs muzikāls piedzīvojums – ar savām emocijām, pārdzīvojumiem un skanējumu. “Grupā esam 6 cilvēki. Materiālu rakstām visi kopā un katram no mums ir ļoti atšķirīga muzikālā gaume. Līdz ar to mūsu mūzika ir vairāku žanru , instrumentu un skaņu sinerģija. Vienā brīdī priekšroku dodam smagajām ģitāru un bungu partijām, citā galveno lomu pārņem vokāls un taustiņi, un tad viss apvienojas un veidojas mūzikas eiforija!” – dalās Jevgeņija.

Albuma dziesmas apraksta jūtas un pārdomas, ar kurām mēs visi saskaramies – mīlestība un vilšanās, šaubas un cerība, satraukums un iekšējs miers par spīti visam. Tie ir stāsti – katrs ar savu sižetu, tēliem un metaforām.

Albums pieejams:
http://lureawayband.com/discog.html

Priekš mūzikas video tika izvēlēta viena no albuma spēcīgākām dziesmām “Ode to Infinity”. Tas tika filmēts tepat Rīgā, neoklasicisma stila tīrradnī – Spilves lidostā. Ēkā ar bagātu vēsturi, kurai ir piešķirts Valsts Kultūras pieminekļa statuss. “Mūs pārsteidza šīs vietas greznība, enerģija un atmosfēra. Tā izrādījās lieliska vieta klipa filmēšanai” – stāsta Jevgeņija.

Piektdien, 31.maijā plkst. 19:00 visi ir laipni lūgti uz prezentācijas koncertu klubā “Melnā Piektdiena”. 

Biļetes – https://www.eventbrite.com/e/lureaway-albuma-prezentacija-melna-piektdiena-tickets-61002639537

Be the first to comment

Leave a Reply