Sibyl Vane Rīgā atgriežas ar debijas albuma “Love, Holy Water & TV” 10 gadu jubilejas koncertu

Speciāli sagatavota programma, enerģija un Latvijas mūzikas izdevniecības ”I Love You Records” jauni izdevumi CD, LP kā arī jauna atribūtika.

Igaunijas grupu „Sibyl Vane” vislabāk raksturo indie-pop apvienojumā ar post-punk atdzimšanu un 90. gadu alternatīvā roka elementiem.

Grupai piemīt izteiksmīgs un melanholisks skanējums. Grupas līderei, dziesmu autorei un ģitāristei Helen Randlah piemīt neaizmirstami unikāla balss un harizmātisks tēls.

Viņu izaugsme no Igaunijas mūzikas skatuves sākās 2011. gadā, izaugsme bija strauja un ievērojama. Viņu spēcīgā un harizmātiskā skatuves klātbūtne priecēja kritiķus un auditoriju dažādās Eiropas valstīs.

Sibyl Vane muzikālās izpausmes tiek salīdzinātas ar tādiem māksliniekiem kā PJ Harvey, Anna Calvi, The Cranberries, Depeche Mode, Lykke Li un System Of A Down. Kā 90. gadu bērni viņi eksplodē kaut ko tādu, ko mēs visi atceramies no MTV un rokmūzikas koncertu norises vietām, kuras kādreiz apmeklējām.

Trio, kas nosaukums cēlies no Oskara Vailda traģiskā varoņa, savu ceļojumu sāka 2010. gada pavasarī. Vietējie alternatīvā roka grupas ģitāristi Heiko Leesments un Helēna Randlahta nodibināja „Sibyl Vane” kā vienreizēju blakusprojektu. Pēc gandrīz nejaušas uzvaras vairākos konkursos Igaunijā viņi izpelnījās starptautisku uzmanību.

Pamanīti Latvijā – 2012. gadā parakstīts ierakstu darījums ar latviešu izdevniecību „I Love You Records” . Tajā pašā gadā sadarbības rezultāts bija sirsnīgi gaidītais debijas albums „Love, Holy Water & TV” un sekojošā koncertdarbība Baltijas valstīs, Somijā un Zviedrijā.

2017. Gadā seko albums „Sibyl Vane” (I Love You records), savukārt 2020. Gadā sekoja albums „Dutchess” .

Grupa jau vairākkārt viesojusies Latvijā, nupat prezentējot albuma ieraksta ”LIVE” izdošanu platē, kā arī pirms tam iesildot leģendas Placebo Siguldas Pilsdrupu estrādē.

Koncerta norise bārā „1983” (Vagonu iela 21), sākums 20:00 , biļetes iepriekšpārdošanā https://ticketshop.lv/lv/events/4614

Be the first to comment

Leave a Reply