Šī brīža skaļākā Liepājas rokgrupa maina nosaukumu un izlaiž jaunu singlu

Windcity Squad Logo
Windcity Squad Logo
Spread the love

Pirms precīzi trim gadiem Liepājā tika nodibināta grupa “Flying Bra”. To veidoja četri draugi bez iepriekšējas pieredzes lielajā mūzikā, ar domu – kāpēc gan ne!? Tā aktīvi mēģinot un komponējot savas dziesmas jau pēc neilga laika radās pirmie koncerti. Grupas  dalībnieku nostāja, attieksme un arī mūzikas kvalitāte kļuva aizvien nopietnāka, kas arī noveda pie vairākām sastāva maiņām, taču šobrīd sastāvs ir nostabilizējies ar pieredzējušiem un pārliecinātiem mūziķiem. Laikam ejot grupa sevi ir pierādījusi uz daudzām skatuvēm festivālos, klubos un citos pasākumos.

Šobrīd notiek pārrunas ar vairākām Latvijas un ārvalstu producentu kompānijām par dažādiem līgumiem, kas arī ir galvenais iemesls nosaukuma maiņai.

Jaunais grupas nosaukums turpmāk būs “Windcity Squad” (Vēja pilsētas vienība)

Grupa nopietni strādā arī pie skatuves tēla, kas būs īpaši pielāgots un atstrādāts, taču pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Jaunā tēla prezentācijas koncerti paredzēti

– 23. Februāris  Fontaine Palace (Liepāja)

2. marts Melno cepurīšu balerija (Jelgava)

– un citi tiks izziņoti tuvākajā laikā

https://www.youtube.com/watch?v=SlcBqDdfVYQ&feature=youtu.be

Līdz ar nosaukuma maiņu grupa prezentē arī vienu no saviem jaunākajiem veikumiem – PIEREDZE (dziesmas teksta autors Ren Black balstījis to uz savu personīgo pieredzi 10 gadu griezumā. Par labo, slikto, neatlaidību un mērķu sasniegšanu)

Be the first to comment

Leave a Reply