Sanctimony sadarbībā ar alus darītavu ‘’Malduguns’’ izveido SANCTIMONY XXV jubilejas alu

Spread the love

Piektdien, 15. novembrī,18:00, krogā ‘’Zobens un Lemess’’ grupa Sanctimony 25 gadu jubilejas svinību ietvaros prezentēs īpašu prdouktu, kas izgatavots sadarbībā ar alus darītavu ‘’Malduguns’’ –  SANCTIMONY XXV jubilejas alu.

Vakarā gaidāmi akustiski pārsteigumi no grupas Rebel Riot, kā arī par pārējā vakara muzikālo pavadījumu parūpēsies DJ Deathperado. Sanctimony solās arī izrakt materiālus no vecā arhīva un atrādīt gan neredzētas, gadu gaitā sakrājušās bildes, gan avīžu rakstus.

SANCTIMONY XXV alus ir balstīts uz jau pārbaudītām  Malduguns receptēm. Zinātājiem un cienītājiem – tuvākais ‘’Malduguns’’ sortimenta radinieks ir alus ‘’Cilpa’’.

SANCTIMONY XXV  ir atspirdzinošs Amerikas tipa gaišais eils ar uzsvaru uz C apiņiem  (Colombus, Centennial, Chinook, Cascade), ko mums labpatīk saukt par elles apiņiem, taču ar jūtamām ziedu un augļu niansēm.

Malduguns un Sanctimony kopdarba svinībās tiks piedāvāta alus degustācija, iespēja satikt un klātienē iztaujāt grupu par 25 gadu karjeru, varēs iegātāties pēdējos atlikumus no iepriekš drukātiem krekliem un ierakstiem, kā arī iesildīties Sanctimony XXV lielkoncertam.

Atgādinājums, ka Sanctimony šogad svin savu 25 gadu jubileju ar masīvu pasākumu 23. novembrī, klubā ‘’Melnā Peiktdiena’’ kopā ar grupām ‘’Flaying’’, ‘’Rebel Riot’’, ‘’Terror Activator’’ un vēl daudz citiem pārsteigumiem.

Sanctimony XXV alus prezentācija

Biļetes uz Sanctimony XXV lielkoncertu

Be the first to comment

Leave a Reply