Sanctimony izdod dziesmu “Demons Ahead” un aicina uz jubilejas koncertu

Šo sestdien, 23. novembrī, klubā „Melnā Piektdiena” grupas 25 gadu jubilejas koncerts, kurā izskanēs grupas daiļrade no 90-tajiem līdz mūsdienām. Koncertā tiks spēlētas dziesmas arī no šobrīd topošā jaunā albuma.

Pašmāju skatuves enerģiskākā grupa, kas savu muzikālo karjeru sākusi 1994. gadā. Sākotnēji death metal žanrā, laika gaitā muzicēšanas stils transformējies uz to, kāds tas ir šobrīd –enerģisks death’n’roll. Grupas kontā seši albumi, viens EP, vairākas pašmāju metālmūzikas gada balvas un enerģiska koncertēšana gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Dziesma „Demons Ahead” ir jaunākais grupas Sanctimony ieraksts, kurš veikts „Voxell Studio” grupas ilggadējā sadarbības partnera Sergeja Laletina vadībā.

Dziesma stāsta par cilvēka iekšējiem pārdzīvojumiem un cīņām, un nespēju pretoties saviem demoniem. Lai arī dziesmas pirmsākumi meklējami jau 2008.gadā, tā tika reanimēta un pabeigta tikai šogad pēc tam, kad grupā atgriezās tās ilggadīgais ģitārists Jānis Aizkalns.

XXV jubilejas koncerta programmā, kuras garums aptuveni 2h, izskanēs grupas muzikālās daiļrades dažādie posmi un zelta fonds, viesi un pārsteigumi. Gan muzikāli, gan tehniski.

“Divdesmit pieci ir tikai vienreiz mūžā, jānosvin krietni, smagi un skaļi. Un pārsteigumi vēl būs..” , bilst grupas mūziķi.

Grupas sastāvā – Jānis Boļšaks (balss) , Viesturs Grīnbergs (ģitāra) , Denis Denisenko (bass) , Jānis Aizkalns (ģitāra) , Jēkabs Zemzaris (bungas)

Kluba durvis vaļā no 18:00, koncerta sākums plkst. 19:00, uz skatuves pasākuma viesi – grupa “Flaying”, „Rebel Riot”, „Terror Activator” un noslēgumā jubilāri – Sanctimony.

Biļetes iepriekšpārdošanā interneta vietnē www.ticketshop.lv vai koncerta dienā kluba kasē https://www.ticketshop.lv/site/events/view/3197

Be the first to comment

Leave a Reply