Sākusies pieteikšanās grupu konkursam NEMIERA Blice 2020

Spread the love

2019 gada 23. novembrī norisināsies pirmā atlases kārta grupu konkursam ‘’NEMIERA Blice 2020’’. Pasākums sniedz iespēju divām grupām, konkursa uzvarētājiem, iegūt katrai apmaksātu dienu ierakstu studijā, kā arī maija beigās piedalīties NEMIERA Festivālā 2020. 

“NEMIERA Blice” ir rokgrupu konkurss kas norisinās jau trešo gadu pēc kārtas. Grupas savstarpēji sacenšas par uzvaru, kuru nosaka klātesošo skatītāju balsojums.

NEMIERS vadītājs uzsver: “Ne tikai jaunajiem konkursa dalībniekiem ir vienreizēja iespēja izaicināt un pierādīt sevi, bet arī ilgāk pastāvošām grupām ir vērts pamērīties spēkiem ar jauno grupu fanu bāzi. Bez šaubām, balvā iegūt apmaksātu dienu ierakstu studijā ir patīkama pievienotā vērtība.”

Bārs NEMIERS atrodas A. Briāna ielā 9 un sevi piesaka kā vietu alternatīvajai un rokmūzikai. Arī DJ un grupas kuras regulāri uzstājas bārā pārstāv šo mūzikas žanru. Ballītes NEMIERĀ atpazīstamas ar bārmeņiem, kuri spļauj uguni un dejošanu uz bāra letes brīžos, kad tā nav aizdedzināta. Kā arī bāram ir pašam savs radio – Radio NEMIERS, kurā klausāma plaša alternatīvās mūzikas izlase un koncertu tiešraides.

NEMIERA Festivāls ir vienas dienas pilsētas koncertu pasākums, kas 2020. gada maijā notiks jau 5. gadu pēc kārtas. Iepriekšējos gados uz skatuves kāpuši Tehnikums, Laika Suns, Inokentijs Mārpls, PND, Martas Asinis, Rūsa, Parara, Oranžās Brīvdienas, Indygo, Sanctimony, Trauma Moralis, Laime Pilnīga, Tesa, Sonntags Legion, kā arī iepriekšējo NEMIERA Blice uzvarētāji Silvia, Strapon, Tape Electro un Kumosiņš.

Vairāk informācijas NEMIERA facebook lapā vai info@nemiers.lv Pieteikšanās https://ej.uz/nmblice2020

Be the first to comment

Leave a Reply