Ron The Star piedāvā singlu “Accept the Past”

Ron The Star
Ron The Star

Soloizpildītājs Ron The Star iepazīstina ar singlu “Accept the Past” no sava otrā solo albuma EP “Pray for the Way”

Dziesma “Accept the Past” rod atbildi uz cilvēkam nebeidzami aktuālo jautājumu – kā pagātnes elpu atstāt vakardienā, pieņemt izdzīvoto un atvērties jaunām vēsmām. Ieraksts tapis sadarbībā ar mentoru Dimu Denscikovu un tā ir viena no piecām dziesmām, kas izdota Ron The Star jaunajā albumā.

Albums EP “Pray for the Way” ir pēctecis, pirms četriem gadiem tapušajam albumam “Make a Wish”. Jaunais albums nupat izdots kompaktdiska formātā un pieejams mūziķa koncertos. Tāpat, drīzumā tas tiks nodots klausītājam arī visos populārākajos straumēšanas servisos. Albuma koncepts – viens no dzīves posmiem, kas ir noslēgts. Kā norāda pats mākslinieks – “Šajā albumā stāsts ir par garīgo sapratni, briedumu, pārdzīvojumiem. Tāpat par savu dzīves ceļu un, protams, par mīlestību”. Albums ierakstīts Black Cat Studio – Priedkalne un tā ir mākslinieka debija producēšanā un skaņas ierakstīšanā.

Ron The Star īstajā vārdā ir Ronalds Znatnajs. Mūziķis ar padsmit gadu pieredzi dažādos projektos un kolaborācijās, kurš izpilda pašsacerētu mūziku Pop/Alternative stilā. Uzskatāmas iepriekšējās muzikālās sadarbības bijušas ar tādiem latviešu māksliniekiem kā – “Flame”, Anitu Intaiti un citiem. Paralēli solo projektam, mūziķis arī ņem dalību grupā “Kas Tev Par Daļu”.

Leave a Reply