Rokmūzikas trio Indygo gatavojas koncertam rokkafejnīcā

Piektdien, 20. maijā, viens no Baltijā jaudīgākajiem rokmūzikas grupējumiem – Indygo atgriezīsies pie klausītājiem vērienīgā koncertā rokkafejnīcā, turpinot 10 gadu jubilejai veltīto koncertsēriju un pulcējot pieredzējušus un jaunus grupas atbalstītājus.

Grupas mainīgos sastāvos kopā muzicē kopš 2002. gada, un darbības laikā pulcējusi kuplus atbalstītāju pulkus koncertos rokkafejnīcā un citviet. Indygo radošuma kontā ir vairāki studijas un viens unplugged albums, eksplozīvas un ļoti pieklusinātas uzstāšanās, mūzika latviešu un angļu valodā. “Grupas vasaras sezonas koncertceļojums jau aptuveni ir saplānots, un aktīvi turpinām radošo darbu pie studijas albuma ieraksta, gatavojot kādu pārsteigumu gan pieredzējušajiem, gan jaunajiem grupas atbalstītājiem,” par to, kas gaidāms, stāsta grupas vokālists un ģitārists Mārtiņš Vaters.

Šī gada sākumā apritēja 10 gadi, kopš Latvijas 1. rokkafejnīca savas durvis vēra Rīgā. Ierasto svinību vietā šogad tiek rīkota koncertsērija, kurā piedalījušās tādas grupas kā Laime Pilnīga, Pienvedēja Piedzīvojumi un citas un kas turpināsies arī rudenī. “Latvijas 1. rokkafejnīcas stāstā vienmēr galveno vietu ir ieņēmusi Latvijas mūzika un mūziķi. Pēdējie pāris gadi ir bijuši izaicinājumu pilni Latvijas mūzikai un ar to saistītajām nozarēm. Lai arī šis nav īstais brīdis lielām svinībām, tomēr mūzikai ir jāturpina skanēt,” par martā izsludināto jubilejas koncertsēriju stāsta Rokkafejnīcas pārstāvji.

Be the first to comment

Leave a Reply