Rokmūzikas trio B OPTIMIST piedāvā jaunu dziesmu un videoklipu “Nāku katru nakti”

Rokmūzikas trio B OPTIMIST piedāvā jaunu dziesmu un videoklipu “Nāku katru nakti” no septembrī gaidāmā trešā studijas albuma. Pēc 2019. gada koncertiem bagātās vasaras grupa devās studijā, lai ierakstītu jaunu materiālu. Pilnmetrāžas albums nāks klajā šī gada septembrī.

„Paliec pie manis kā paliek kalni” – „Nāku katru nakti” ir dziesma par to, ka mums svarīgi cilvēki un notikumi turpina dzīvot atmiņās. Video: B OPTIMIST un Gatis Levins (īpašs paldies Olgai Levinai). Paldies plates.lv! Mūzika un teksts: B OPTIMIST. No 4. jūnija dziesma pieejama populārākajās straumēšanas platformās.

Iepriekš grupa izdevusi pirmo vēstnesi „Otro siržu veikaliņš” no topošā trešā studijas albuma, kā arī minialbumu “Kopā” un debijas albumu „B OPTIMIST”. Līdz šim deviņām dziesmām radīti videoklipi. B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku latviešu valodā kopš 2013. gada. Grupa izveidota Ogres novadā, Suntažos. B OPTIMIST ir: Valters Levins, Roberts Levins, Linards Liepa. Grupas mūzika ir dzirdama Spotify, Bandcamp, iTunes, Youtube un citās straumēšanas vietās.

Be the first to comment

Leave a Reply