Rokmūzikas trio B OPTIMIST piedāvā jaunu dziesmu un videoklipu “Kaut nedaudz kā tu”

Rokmūzikas trio B OPTIMIST piedāvā vasarīgu dziesmu un videoklipu “Kaut nedaudz kā tu”. Šī dziesma būs daļa no septembrī gaidāmā trešā studijas albuma.

„Ja vien es varētu kaut nedaudz būt kā tu” – šoreiz par cilvēkiem mums līdzās, kurus apbrīnojam un kuriem vēlamies līdzināties. Video: B OPTIMIST un Gatis Levins (īpašs paldies Annai Levinai, Andrim Zariņam un Leonam Bračam). Mūzika un teksts: B OPTIMIST. No 11. augusta dziesma pieejama populārākajās straumēšanas platformās.

Pēc 2019. gada koncertiem bagātās vasaras grupa devās studijā, lai ierakstītu jaunu materiālu trešajam studijas albumam. No tā grupa jau izdevusi divas dziesmas – „Otro siržu veikaliņš” un „Nāku katru nakti”.

Iepriekš izdots arī minialbums “Kopā” un debijas albums „B OPTIMIST”, kā arī desmit dziesmām radīti videoklipi. B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku latviešu valodā kopš 2013. gada. Grupa izveidota Ogres novadā, Suntažos. B OPTIMIST ir: Valters Levins, Roberts Levins, Linards Liepa. Grupas mūzika ir dzirdama Spotify, Bandcamp, iTunes, Youtube un citās straumēšanas vietās.

Be the first to comment

Leave a Reply