Rokmūzikas trio B OPTIMIST izdod akustisko albumu „Turpinies!” ar tautasdziesmu vārdiem

15. decembrī rokmūzikas trio B OPTIMIST izdod akustisko albumu „Turpinies!”. Tajā iekļautas 10 oriģināldziesmas ar tautasdziesmu vārdiem, kurām pirmsākumi meklējami pat pirms grupas dibināšanas laika.

Dziesmas radītas divās radošajās sesijās, ar divu gadu starpību. Grupas pastāvēšanas laikā daļa no šīm dziesmām ik pa laikam izskanējušas arī akustiskajos koncertos, līdz šogad grupa nolēma tās apkopot un iemūžināt albuma formā.

„Turpinies!” – tas ir albums par latviešu tautas spēku, tradīcijām, kultūras bagātību, cilvēka dzīves ritējumu un nerimstošo dzirksti, ko smelties latviešu tautasdziesmās. „Turpinies!” ir kā uzsaukums un novēlējums ikvienam no mums.

Albums ierakstīts B OPTIMIST studijā, miksēja un māsterēja Valters Levins, producēja B OPTIMIST, mūzika: B OPTIMIST, teksti: B OPTIMIST / tautasdziesmas, albuma noformējums: Inga Bitēna.

No 15. decembra albums pieejams grupas Youtube un Bandcamp profilos. Drīzumā tas būs klausāms arī pārējās populārākajās straumēšanas platformās.

Līdz šim grupa izdevusi kopumā četrus albumus: 2015. gada martā – debijas albumu “B OPTIMIST”, 2017. gada oktobrī – minialbumu “KOPĀ”, 2020. gada septembrī – trešo studijas albumu “VISUR SKAN” un 2020. gada decembrī – akustisko albumu “TURPINIES!”.

B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku latviešu valodā kopš 2013. gada. B OPTIMIST ir Valters Levins – vokāls, ģitāra, Linards Liepa – basģitāra, vokāls, Roberts Levins – sitamie instrumenti. Grupas mūzika ir klausāma Spotify, Bandcamp, iTunes, Youtube un citās straumēšanas vietās.

Be the first to comment

Leave a Reply