Rokgrupai „Laime Pilnīga” jauns video klips “Perfect Person”

Foto autore - Arita Strode-Kļaviņa
Foto autore - Arita Strode-Kļaviņa
Spread the love

Rokgrupa „Laime Pilnīga” publisko video klipu dziesmai „ Perfect Person” no grupas jaunākā studijas albuma „Synergy and Waterlilies”.

Video klipa „Perfect Person” tapšanā „Laime Pilnīga” turpina sadarbību ar jauno un talantīgo režisoru Ermīnu Balto, kas šoreiz ir arī jaunā veikuma operators. Izmantojot dažādas tehnoloģijas, klipā ir izmantoti iepriekš sagatavoti materiāli, kas filmēti viesnīcas „Irbēni” teritorijā, kā arī kadri no grupas jaunā albuma koncerta K.K fon Stricka villā.

„Tā kā „Laime Pilnīga” mūzika ir metamorfoza, arī kopīgo otru klipu veidojām apvienojot analogās un digitālās tehnoloģijas, saglabājot īpašu nostaļģiju. Īpašu sižetu neveidojām, gribējām parādīt mūzikas un tās veidotāju enerģiju, spriedzi un spēku. LP puiši ir kā baterijas un pareizi ieliktas tās rada enerģijas sprādzienu!” tā par jauno veikumu Ermīns Baltais.

„Sākotnēji nofilmējām vairākas etīdes ar dažnedažādām absurdām situācijām un  atmiņām. Filmēšanas procesā no sirds izsmējāmies, daļu no šīm emocijām var redzēt klipā. Ermīns mums palīdz iepazīt jaunus, iepriekš nekad nedarīto lietu un „kāpēc ne” apvāršņus. Esam ļoti priecīgi un pateicīgi viņa par to, ”  grupas „Laime Pilnīga” dalībnieki.

Dziesma „Perfect Person” ir no grupas jaunākā albuma „Synergy and Waterlilies” (2018), kas pieejams visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās. Albums fiziski pieejams veikalā “Randoms” un grupas  Bigcartel profilā.

Be the first to comment

Leave a Reply