Rokgrupa Pink Fluids izdod singlu “I Learnt Nothing” no topošā albuma “A Quick One Before The Mantis Gets You”

Rokgrupa ‘’Pink Fluids’’ izdod otro singlu “I Learnt Nothing” no topošā albuma ‘’A Quick One Before The Mantis Gets You’’.

“Dziesma ir par pozitīvu nihilismu kā alternatīvu modernajai apsēstībai ar statusu un produktivitāti; par liriskām dzīves atziņām, ar kurām cilvēki mēģina noslāpēt  izmisumu un bailes no savas nenozīmības,” jauno skaņdarbu raksturo grupas pārstāvji

“Pink Fluids” sastāvā ir Edgars Sondors no grupas “Krāsa” un Jānis Kalvāns, kurš darbojas grupā “Nova Koma”. Abiem mūziķiem doma par grupu radās 2018. gadā, kad Edgars un Jānis nolēma uzsākt projektu, kas kalpotu kā dziesmu rakstīšanas nometne – neviena ideja netiktu noraidīta, neviens žanrs nebūtu svēts un neviena tēma nebūtu pārāk muļķīga.

Dziesmā “I Learnt Nothing” basģitāru spēlējis Kaspars Greizis no grupas ‘’Trigger Happy’’, tā ierakstīta un miksēta studijā ‘’Gateris’’, bet māsterēšanu veicis Ģirts Laumanis jeb Lomiks.

Dziesma ir pieejama visos straumēšanas platformās, kā arī to var iegādāties Pink Fluids bandcamp lapā: https://pinkfluids.bandcamp.com/releases

Be the first to comment

Leave a Reply